Czarni Rząśnia uratowali cenny remis

Podziałem punktów zakończył się mecz na szczycie sieradzkiej klasy okręgowej. Czarni Rząśnia, którzy zajmują drugie miejsce w tabeli, zremisowali z liderującą Jutrzenką Warta 2:2 (1:0) ratując punkt już w doliczonym czasie gry. Remis nic nie zmienił w tabeli. Jutrzenka trenera Michała Łochowskiego ma nadal trzy punkty przewagi nad Czarnymi. Do końca sezonu pięć kolejek.

Gospodarze objęli prowadzenie w 15. minucie, a gola strzelił Krystian Nagieł wykorzystując sytuację sam na sam z bramkarzem Juve Michałem Chachułą. Do przerwy wynik meczu nie uległ już zmianie. Za to w drugiej połowie do ataku ruszyli goście i dopięli swego po dwóch bramkach Macieja Dudka. Ten sam zawodnik miał szansę na trzecią bramkę, ale trafił w poprzeczkę. Już w doliczonym czasie gry Kamil Dąbek wykazał najwięcej sprytu w zamieszaniu podbramkowym, po centrze z rzutu rożnego i doprowadził do remisu.

Czarni Rząśnia – Jutrzenka Warta 2:2 (1:0)
Bramki: Krystian Nagieł 15, Kamil Dąbek 90 – Maciej Dudek 49, 57