ŁKS Łódź nie zawiódł swoich kibiców

ŁKS Łódź, w ostatnim w tym sezonie meczu przed swoją publicznością, pokonał Chojniczankę Chojnice 2:0 (1:0). To było spotkanie przedostatniej kolejki pierwszoligowego sezonu. Przed zespołem trenera Kazimierza Moskala jeszcze wyjazdowy pojedynek z Odrą Opole. W trakcie całego spotkania kibice Rycerzy Wiosny świętowali powrót do Lotto Ekstraklasy.

Już w 3. minucie gospodarze objęli prowadzenie po golu Łukasza Sekulskiego. Potem dwie dogodne okazje bramkowe zmarnowali goście. Za to tuż przed końcem pierwszej połowy Łukasz Sekulski mógł strzelić drugiego gola. Piłkę zmierzającą do siatki zablokowali jednak obrońcy Chojniczanki.
Po zmianie stron gospodarze, niesieni dopingiem kibiców, dalej przeważali. Najpierw jednak Kamil Juraszek trafił w słupek, a potem dogodną okazję zmarnował Dani Ramirez. Wynik meczu ustalił Łukasz Piątek strzałem zza linii pola karnego.

ŁKS Łódź – Chojniczanka Chojnice 2:0 (1:0)
Bramki: Łukasz Sekulski 3,  Łukasz Piątek 77
ŁKS: Kołba – Grzesik, Juraszek, Sobociński, Rozmus – Ramirez (75′ Wolski), Piątek, Bielak, Łuczak, Pyrdoł (58′ Bryła) – Sekulski (88′ Kujawa)