AKTUALNOŚCI
Zarząd Widzewa oddał się do dyspozycji

Zarząd Widzewa Łódź, w związku z brakiem awansu drużyny do I ligi, oddał się do dyspozycji Rady Nadzorczej spółki. Klub wydał też specjalny komunikat opublikowany na oficjalnej stronie, który my także publikujemy w całości. We wtorek ma również zapaść decyzja w sprawie przyszłości sztabu szkoleniowego piątej drużyny sezonu 2018/2019 w II lidze.

W związku z brakiem zrealizowania sportowego celu, czyli awansu do I ligi, Zarząd Widzew Łódź SA oddał się do dyspozycji Rady Nadzorczej spółki. Zarząd podjął pierwsze decyzje. Wygasające z końcem sezonu kontrakty Macieja Humerskiego, Dario Kristo, Michała Millera, Simonasa Pauliusa, Daniela Świderskiego, Tomasza Wełny i Marka Zuziaka nie zostaną przedłużone. Maciej Humerski dostanie inną propozycję. W najbliższych dniach zarząd klubu z częścią zawodników przeprowadzi indywidualne rozmowy, które mają na celu rozwiązanie kontraktów za porozumieniem stron lub ich renegocjowanie. Decyzja w sprawie przyszłości sztabu szkoleniowego zostanie podjęta we wtorek. Zawodnikom, którzy odchodzą z klubu dziękujemy za grę w Widzewie.

Źródło: widzew.com

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Misiek1969
1 rok temu

Zawodnikom, którzy odchodzą z klubu dziękujemy za grę w Widzewie…. Można wiedzieć za co? Oddajecie się do dyspozycji? można wiedzieć po co? Może starczy tej ogłady , może nazywajmy rzeczy po imieniu? Głupiec, nieudacznik, złodziej….

Marcin
1 rok temu

Przepraszam, ale…..: Czy jest jakiś moment, w którym to Zarząd spółki nie jest do dyspozycji Rady Nadzorczej??? Gdzie te czasy honorowych ludzi, którzy po prostu składali rezygnację…