Wysoka przegrana Gatty w Gliwicach

To był bardzo nieudany wyjazd Gatty Active Zduńska Wola. W spotkaniu 25. kolejki futsalowej Ekstraklasy zduńskowolanie przegrali wysoko w Gliwicach z miejscowym Piastem 1:6 (1:3). Honorową bramkę dla Gatty strzelił w 7. minucie Mateusz Olczak. W przedostatniej kolejce zespół ze Zduńskiej Woli podejmie mistrza Polski – Rekord Bielsko-Biała. Ten mecz w najbliższy piątek (17 maja) o 19:00.

Gatta prowadziła 1:0, po trafieniu Olczaka. Chwilę później Piast doprowadził do wyrównania, a jeszcze przed przerwą strzelił dwie kolejne bramki. W drugiej połowie przewaga gospodarzy nie podlegała już żadnej dyskusji. To szósta z rzędu przegrana zduńskowolan, którzy kończącego się sezonu nie zaliczą do udanych.

Piast Gliwice – Gatta Active Zduńska Wola 6:1 (3:1)
Bramka dla Gatty: Mateusz Olczak

Gatta: Casillas, Dregier, Milewski, Olczak, Pautiak
Na zmiany weszli: Słowiński, Klaus, Krawczyk, Marciniak, Sobalczyk, Stanisławski, Szymczak