AKTUALNOŚCI
Kadra Widzewa ma liczyć 25 piłkarzy

Jakub Kaczorowski, prezes drugoligowego Widzewa Łódź, stwierdził na wtorkowej konferencji prasowej, że kadra drużyny na nowy sezon ma liczyć 25 piłkarzy, w tym 22 graczy z pola i trzech bramkarzy. Sternik klubu wyjawił także, że pięciu graczom zaproponowano rozwiązanie ważnych kontraktów. Ci jednak się zastanawiają. Jeden z piłkarzy został już przesunięty do rezerw.

Widzewiacy mają rozpoczną przygotowania do nowego sezonu 12 czerwca. Na początku czerwca powinniśmy natomiast poznać nowego trenera widzewskiego drugoligowca. Niewykluczone, że będzie nim ktoś z trójki: Maciej Bartoszek, Marcin Kaczmarek,Dariusz Wdowczyk.

Subskrybuj
Powiadom o

3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Andrzej
5 lat temu

Marcin Kaczmarek byłby super trenerem dla Widzewa + Marcin Kaczmarek (Kaka z Błaszek)zawodnik Olimpii Grudziądz duże doświadczenie i jego ambicja nieoceniona pomoże w awansie.

Franek
5 lat temu

Włodarze Widzewa jedyne co potrafią to doić kasę z klubu, zapatrzeni w siebie kibice ani myślą o bojkocie, teraz możni tego klubu na kolanie złożą nowy skład który albo awansuję i dalej piach (jeszcze większy) w 1 lidze albo dalej kopanie się po czołach na 3 szczeblu rozgrywek.
ale kabaret

Tum
5 lat temu

Czyli za duzo sie nie zmieni..