AKTUALNOŚCI
Rezerwy ŁKS mają dwa punkty więcej

ŁKS II ma już jedenaście punktów przewagi nad rezerwami Widzewa Łódź i powoli może świętować awans do IV ligi łódzkiej. Zweryfikowane zostało spotkanie 24. kolejki łódzkiej klasy okręgowej pomiędzy Stalą Głowno i ŁKS II. Na boisku było 2:2, ale w Stali wystąpił zawodnik, który powinien pauzować za żółte kartki. ŁKS II zyskał więc dwa punkty, a walkower 3:0 ujęliśmy w ligowej tabeli.

7
Dodaj komentarz

7 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
4 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Niko

Masakra ściągają zawodników z pierwszej drużyny nie umieją wygrać i dopatrują się że zawodnik nie powinien grać ale mecz wcześniej za żółte kartki to nie zawodnik z pierwszej drużyny…..to dlaczego nie weryfikujecie meczu wcześniej wstd i żenada

Szara eminencja

Tak, trochę wiem co i gdzie w trawie piszczy jeśli chodzi o temat Stali. Ale też wiem że jeśli chcesz by było coś dobrze zrobione musisz zrobić to samemu. Dla tego nie można tak ślepo opierać się na sprawozdaniach w extranecie, bo mamy tego efekt. Tam często nie zgadzają się dane dajmy na to strzelców bramek. I właśnie obecnie na tym oficjalnym extranecie Eryk Lebioda jest drugi w klasyfikacji za Sebastianem Ceglarzem, choć w rzeczywistości powinno być odwrotnie.