AKTUALNOŚCI
Rezerwy ŁKS Łódź awansowały do IV ligi

Na cztery kolejki przed końcem sezonu ŁKS II Łódź, prowadzony przez trenera Marcina Pogorzałę, został mistrzem łódzkiej klasy okręgowej i jednocześnie zapewnił sobie awans do IV ligi. Łodzianie przypieczętowali awans wygrywają mecz z Orłem Parzęczew aż 9:0 (3:0). Przypomnijmy, ze pierwsza drużyna klubu z alei Unii 2 awansowała do Lotto Ekstraklasy. 

W meczu z Orłem trzy gole strzelił Adam Ratajczyk, a dwa Jakub Piela. Po jednym Mikołaj Maschera, Michał Karlikowski, Oskar Koprowski oraz Filip Panasiuk.

2
Dodaj komentarz

2 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
2 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Kord

Masz kolego w pełni rację.Z rezerw do pierwszej drużyny powinni grać ale nie odwrotnie.To niekiedy eliminuje słabsze drużyny.

Szara eminencja

Przepisy powinny być zmienione, to jest farsa jeśli chodzi o przesuwanie zawodników z pierwszego zespołu do rezerw by zrobić rezerwami awans. Jeśli jakiś klub ma tylu zawodników ze nie mieszczą się w jednym zespole i są zmuszeni zgłosić rezerwy, to niech te rezerwy będą faktycznie rezerwami, a nie by rezerwy były zasilane 5-cioma, 8-mioma czy niekiedy cała wyjściowa jedenastka to zawodnicy z pierwszej drużyny. Należy wreszcie postawić rozgrywki na nogach, i to pierwszy zespół powinien być wzmacniany zawodnikami z rezerw tylko w przypadku kontuzji zawodnika z pierwszej drużyny, a nie jak teraz bez żadnych przeszkód można przesuwać zawodników jak tylko… Czytaj więcej »