Sokół Aleksandrów znów liderem III ligi

Sokół Aleksandrów powrócił na pierwsze miejsce w tabeli grupy pierwszej III ligi. Powrócił, bo w piątek pokonał na wyjeździe Mazura Ełk 4:0 (2:0). Jeśli w niedzielę Lechia Tomaszów Mazowiecki wygra na swoim boisku z Legionovią Legionowo, to podopieczni trenera Bogdana Jóźwiaka będą dalej otwierać ligową tabelę. Wygrana drużyny z Aleksandrowa nie podlegała żadnej dyskusji.

W Ełku goście już w 11. minucie objęli prowadzenie po strzale Piotra Kasperkiewicza. Kilkanaście minut później na 2:0 podwyższył Michał Miller. W drugiej połowie obaj piłkarze dołożyli jeszcze po jednym golu. Aleksandrowianie spokojnie mogli wygrać wyżej, ale byli nieskuteczni.

Mazur Ełk – Sokół Aleksandrów 0:4 (0:2)
Bramki: Piotr Kasperkiewicz 11, 57, Michał Miller 28, 72

Sokół: Lemanowicz – Pecyna (68′ Maćczak), Głowiński (83′ Sarafiński), Kaczmarek, Cempa (68′ Ślęzak) – Miller (73′ Rozwandowicz), Szarpak, Woźniczak, Kasperkiewicz – Żwir, Gieraga.