AKTUALNOŚCI
Kanonada Jutrzenki na boisku w Zapolu

Lider sieradzkiej klasy okręgowej Jutrzenka Warta wygrał mecz przedostatniej kolejki sezonu w Zapolu z miejscowym LKS aż 16:1 (9:1). To najwyższe ligowe zwycięstwo Juve w historii. Dużą skutecznością popisał się Marcin Kobierski, który strzelił pięć bramek i ma na koncie 24 trafienia. Warto dodać, że wszystkie gole popularny Kobi strzelił w rundzie wiosennej.

Po dwie bramki dla Jutrzenki zdobyli: Piotr Kobierski, Robert Jarecki, Dominik Młotkiewicz. Po jednej: Sylwester Pawlak, Wiktor Bednarek, Maciej Dudek, Mariusz Graczykowski, Bartosz Krogulec.

13
Dodaj komentarz

13 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
8 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
(nie)wierny czytelnik

To, że Zapole wystawiło „drugi garnitur” nie jest powodem, dla których powinno się jechać po Juve. Niektórych po prostu bolą 4 litery… Jutrzenka bardzo ciężko pracowała i dalej pracuje na awans. Nie warto oceniać Juve po meczu z Zapolem. Jak czytam komentarze co po niektórych, to palce same chcą, żebym coś napisał i to piszę – Jutrzenka na awans pracowała i pracuje przez 30 kolejek! To, że wygrała z Zapolem 16:1 jest potwierdzeniem, że trener zbudował mocny skład, który pozwolił być do końca w walce o 4 ligę. Tym, którzy krytykowali Juve radzę – przyjedźcie na najbliższy mecz do Warty… Czytaj więcej »

Lelek

Chłopku z Brodni , w tym meczu wy też dostajecie karnego z kapelusza i co uważasz że sędzia który jest kupiony wymyślą karnego dla Brodni na 3-3 , a potem dla Jutrzenki w 90 minucie , to nie ma sensu

Kibic

Crlvin.. Widac ze malo sledzisz rozgrywki.. Byly nawet 3 karne.. sek w tym ze dwa dla Teczy jeden dla Jutrzenki.. Wiec Twoje wypociny I szukanie Bog wie czego to nie ma najmniejszego sensu.. Chyba Twoje Ego Cie przerasta.. Taki znawca jestes , wszystko wiesz.. Jutrzenka mecze kupuje.. to czemu tego nie zglosisz skoro masz taka super wiedze.. Pozdrrawiam ⚽

rks-radomsko-keeza