AKTUALNOŚCI
Karol Podliński mógł zagrać z Lechią

Wiele kontrowersji wzbudził występ Karola Podlińskiego w niedzielnym spotkaniu III ligi (grupa I) pomiędzy Lechią Tomaszów i Legionovią Legionowo. W poprzednim meczu piłkarz ukarany został bowiem bezpośrednią czerwoną kartką i wydawać by się mogło, że nie powinien w Tomaszowie wyjść na boisko. Okazało się jednak, że mógł.

Otóż klub z Legionowa w piątek dostał pismo z Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej (organu prowadzącego rozgrywki III ligi), w którym czarno na białym widnieje informacja, że czerwona kartka została piłkarzowi zawieszona na sześć miesięcy. To precedensowa sprawa w polskiej piłce nożnej i nie przypominamy sobie podobnej sytuacji.

9
Dodaj komentarz

9 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
8 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Jalu

Droga redakcjo NIE MÓGŁ. Proszę o przepis na który się powołał MZPN. W internecie jest sporo publikacji na temat kary za bezpośrednią czerwona kartkę.

Parodia

Proponuję łodzi jak będzie prowadziła dać w zawieszeniu każda kartkę dla zawodnik z naszego województwa .

temida

No tak – drużyna z tego związku, pchana do II ligi nie tylko z jego pomocą… Niesamowite !! Jak można wydać taką decyzję ??!! To farsa z cyklu: złodziej do złodzieja „choć pokraść do mazowieckiego, tam nie wsadzają – są inne przepisy niż w całej Polsce”

Edi

Trener także w porzedniej kolejce został wysłany na trybuny… przecież to jest wal.

kery

to są jakieś jaja, czyli teraz co – można wyzywać sędziów, rywali, trenerów i jak właściwy związek się przychyli to kara będzie zawieszona?! zgłaszać to gdzie się da, przecież to są jakieś jaja!