AKTUALNOŚCI
Podlińskigate: Odpowiedź rzecznika MZPN

Rzecznik prasowy Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej Jacek Sowa odpowiedział naszej redakcji na zapytanie mailowe o występ Karola Podlińskiego w spotkaniu z Lechią Tomaszów. Poinformował, że zgodnie ze swoimi uprawnieniami Wydział Dyscypliny, na podstawie paragrafu 17 Regulaminu Rozgrywek III ligi na sezon 2018/2019, podjął decyzję o tym, że Podliński mógł zagrać w Tomaszowie.

Trener Legionovii Marcin Sasal ukarany został za swoje zachowanie ze spotkania z Olimpią Zambrów karą finansową i również mógł prowadzić swój zespół w Tomaszowie Mazowieckim.

5
Dodaj komentarz

5 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
4 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Marek

A czy PZPN potwierdza takie bzdury które wypowiada rzecznik mzpn?

Adam

PROSZE NIE USUWAC TO JEST PARAFGRAF 17

Adam

17 1. Zawodnikowi, który w czasie zawodów III ligi zostanie wykluczony („czerwona kartka”) w wyniku otrzymania dwóch napomnień („żółtych kartek”), wlicza się obie żółte kartki do rejestru napomnień zawodnika i ponosi on odpowiedzialność dyscyplinarną z tytułu ogólnej liczby żółtych kartek liczonych od początku sezonu. 2. Zawodnik, który w czasie zawodów III ligi zostanie wykluczony (samoistna „czerwona kartka”) zostaje automatycznie ukarany dyskwalifikacją i nie może brać udziału w rozgrywkach III ligi do czasu rozpatrzenia sprawy i wydania decyzji przez Wydział Dyscypliny Mazowieckiego ZPN. 3. Karę jednego meczu dyskwalifikacji wymierza się zawodnikowi ukaranemu wykluczeniem („czerwona kartka”) w następujących przypadkach: 1) gdy zawodnik… Czytaj więcej »

chłopak_osiwieje

Czy Pan Adam Kaźmierczak też się wypowiedział w tej sprawie? Powinien zabrać głos. Chyba, że nie chce się narażać warszawce i ma w dupie klub ze swojego regionu.

Roky

szkoda że trener Sasal pełni funkcję dyrektora sportowego w MZPN