AKTUALNOŚCI
Mocno obsadzony Bełchatów Cup 2019

Na Stadionie Miejskim w Bełchatowie w najbliższą sobotę (15 czerwca) odbędzie się turniej Bełchatów Cup 2019 dla dzieci z rocznika 2010 i młodszych oraz urodzonych w ostatnim kwartale 2009 roku. Jest to pierwszy tego rodzaju turniej, którego organizatorem jest GKS Bełchatów (rocznik 2010). Udział weźmie 16 zespołów z całego kraju, które będą toczyły rywalizację na 4 boiskach równocześnie.

kurtki zimowe sportowe keeza

Zespoły zostały podzielone na 4 grupy. W grupie A zmierzą się: GKS Bełchatów, ŁKS Łódź II, Pogoń Kraków, Widzew Łódź. W grupie B: Puławiak Puławy, Ślęza Wrocław, GKS Bełchatów i Legia Soccer Schools. W grupie C rywalizować będą: Znicz Pruszków, Polonia Warszawa, Wisła Płock i Champions Oława, a grupie D: GKS Tychy, ŁKS Łódź, Skra Częstochowa i Radomiak Radom.

Po fazie grupowej nastąpi podział według zajętych miejsc w grupach na: Ligę Mistrzów, Ligę Europy, Ekstraklasę i Puchar Polski. Początek zmagań zaplanowano na 8:30. Wstęp wolny, a dla sympatyków futbolu dostępna będzie trybuna zachodnia GIEKSA Areny. Ceremonia wręczenia nagród nastąpi około 14:30.

2
Dodaj komentarz

2 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
2 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Kibicopodobny

Tylko aby nie było jak tydzień temu wpisowe a tu medale za 2 zł i kotlet za 5 zł że nada

Obiektywny

A Korab nie gra

rks-radomsko-keeza