AKTUALNOŚCI
Widzew Łódź rozpoczął akcję II liga

Drugoligowy Widzew Łódź rozpoczął przygotowania do nowego sezonu. Zajęcia, na obiekcie Łodzianki, poprowadził nowy trener Zbigniew Smółka. Jego asystentami będą Krzysztof Kapelan oraz Przemysław Gomułka, który pracował ostatnio z drużynami młodzieżowymi w niemieckim klubie SV Wehen Wiesbaden.

Promocja plecaki sportowe keeza

Ze sztabem szkoleniowym ma również współpracować Jakub Grzeszczakowski, który będzie jednocześnie odpowiadał za wyniki drużyny rezerw. Fizjoterapeutami pozostali Ewelina Bućko i Hubert Gołąbek, a kierownikiem drużyny Marcin Pipczyński.

Na zajęciach, zgodnie z zapowiedzią, pojawił się 18-letni bramkarz Piotr Zalewski. To wychowanek klubu, który przez ostatnie dwa lata grał w juniorskich drużynach angielskiego Brighton &Hove Albion FC. Ponadto byli nowi piłkarze Marcel Gąsior oraz Przemysław Kita. Do kadry pierwszej drużyny włączono wybijających się piłkarzy rezerw Jakuba Mikołajczaka i Jakuba Kmitę. Warto dodać, że na zajęciach nie pojawił się Mateusz Michalski, którego podobno chce Radomiak Radom

W najbliższych dniach można się spodziewać na treningach Widzewa kolejnych nowych piłkarzy. Zespół ma na razie trenować w Łodzi. 22 czerwca wyjedzie na obóz do Opalenicy.

Dodaj komentarz

  Subskrybuj  
Powiadom o