AKTUALNOŚCI
Miedniewiczanka nie dotrwała do końca

Około 40 minut trwał mecz przedostatniej kolejki skierniewickiej klasy okręgowej pomiędzy Miedniewiczanką Miedniewice, a Olimpią Jeżów. Miejscowi rozpoczęli spotkanie w 10. Z czasem jednak ich skład zaczął się wykruszać, a kiedy na boisku zostało sześciu piłkarzy z Miedniewic sędzia odgwizdał koniec spotkania. Miejscowi przegrywali wówczas już 0:7. Taki też wynik ujęliśmy w tabeli.

dresy sportowe keeza

Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Marcin
11 miesięcy temu

Do kolegi obserwatora: to wytłumacz mi dlaczego do tej pory nie wyrzucili drużyn które nie spełniają wymogów? Z litości?!Nie kasa się musi zgadzać. Sędziowanie i organizacja tej ligi go to czysty dramat…

obserwator
11 miesięcy temu

W Skierniewicach przez lata przymykano oko na wszystkie braki. Teraz sytuacja jest dramatyczna… W okręgówce wszystkie wymagania licencyjne spełaniają tylko 4 kluby: Orzeł Nieborów, Olimpia Chąśno, Widok Skierniewice i Vagat Domaniewice. Reszta ma większe lub mniejsze braki. Macie pretensje do prezesa, że nakłada kary? Powinniście się cieszyć, bo powinien wywalić te kluby z rozgrywek dopóki nie naprawią sytuacji.

Szara eminencja
11 miesięcy temu

do RTS:
Masz to info o tym że liga zostaje 16-to zespołowa od prezesa OZPN Skierniewice? I czy wszystkie kluby z okręgówki na to się zgodziły?

trolo
11 miesięcy temu

patrząc na to co się dzieje to 12 zespołów w tej lidze to i tak za dużo ..bo po co grać skoro brak zaplecza na 4 ligę ..
no i czekamy na kolejne kary od Pana Prezesa…
w koncu widok to jedyny zespół który ma odpowiednią liczbę drużyn juniorskich i trenerów „z papierami” na ligę.

Marcin
11 miesięcy temu

Kurna parodia jedyna liga w której panowie ze związku czekaj do ostatniej kolejki żeby przypadkiem Widok nie spadł z ligi. Oj naprawdę zamknąć ten cyrk w tych Skierniewicach.