Remisowe baraże w okręgu piotrkowskim

W niedzielę rozegrano pierwsze spotkania barażowe o miejsce w piotrkowskiej klasie okręgowej oraz klasie A. Oba zakończyły się remisami. W meczu wicemistrzów klasy A Skalnik Sulejów (grupa I) zremisował ze Zjednoczonymi Gmina Bełchatów (grupa II) 1:1 (0:0), a KS Poświętne (wicemistrz piotrkowskiej klasy B, grupa I) zremisował z UKS Concordią Piotrków (grupa II) 2:2 (1:0).

W Sulejowie do 72. minuty utrzymywał się bezbramkowy remis. Wtedy to bramkarza Zjednoczonych pokonał Mateusz Rek. Pięć minut później strzałem z rzutu karnego wyrównał Jacek Berensztajn. Rewanżowy mecz o awans do klasy okręgowej odbędzie się w środę (19 czerwca) w Bełchatowie (początek o 18:00), zaś dzień później (czwartek – 20 czerwca, 17:30) UKS Concordia 1909 Piotrków podejmie KS Poświętne.