AKTUALNOŚCI
Adrian Malicki prawie pewny korony

Wszystko wskazuje, że Adrian Malicki (na zdjęciu) z Polonii Piotrków zostanie królem strzelców klas okręgowych województwa łódzkiego. Zawodnik strzelił w tym sezonie 35 goli. Na miejscu drugim w piotrkowskiej klasie okręgowej Łukasz Smolarczyk ze Startu Lgota Wielka – 26, a na trzecim Mateusz Jakubiak z Polonii – 25.

dresy sportowe keeza

W okręgu łódzkim królem strzelców został Eryk Lebioda ze Stali Głowno – 33. 22 gole strzelił Sebastian Ceglarz z LKS Rosanów, a 21 Przemysław Kołakowski z GLKS Sarnów/Dalików 18 natomiast grający jesienią w Widzewie Robert Demjan.

Królem strzelców okręgu sieradzkiego został Adrian Sroczyński z Piasta Błaszki – 29 goli. Marcin Kobierski z Jutrzenki Warta zdobył 24 bramki. Po 19: Adam Grajeta (LKS Zapole), Marek Grabowski (Czarni Rząśnia) oraz Przemysław Czarnecki (LZS Brąszewice).

W okręgu skierniewickim do zakończenia sezonu pozostała jeszcze kolejka. Prowadzi Rafał Bednarek (GLKS Wołucza) – 24. Po 22 gole mają na koncie: Mateusz Lubczyński (Olimpia Jeżów) oraz Michał Sala (Juvenia Wysokienice). 21 goli strzelił Damian Gendek z Pogoni Bełchów, a 20 Krystian Siatkowski z Vagatu Domaniewice.

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Obserwator
11 miesięcy temu

Ostatnie mecze były słabsze w wykonaniu całej Polonii , ale to co grali Jakubiak z Malickim podczas większości sezonu , zasługuje na wielkie brawa i uwagę.