9 Autorzy komentarzy
obiektywny

do kibic
Nie czepiaj się Trenera , jak nie wiesz jak było w Warcie Działoszyn

Trochę słabo pierwsi do pożegnania to jest raczej Patora który ma w dupie piłkę pan Melonik.Warta na wiosnę wygrała wszystko co miała wygrać.
RKS sprzyjało szczęście np w takim meczu w Andrespolu gdzie mecz był wydrukowany.Sędzia główny doznał kontuzji.Został główny asystentem a asystentem był rezerwowy bramkarz RKS.Taki mecz powinno zostać przerwany i dokonczony kiedy indziej do przerwy było 0-0 a po przerwie łysy zaczął gwiazdac dla RKS.Mecz do obejrzenia na youtube przez lzpn

do Ali

Gdyby nie te pechowe remisy z Buczkiem i „remis” (jesienią było 2:2, ale strata 2 goli w doliczonym czasie gry i utrata 2 punktów to jest porażka) z Radomskiem, to Warta byłaby w 3 lidze, a nie RKS. Ponadto Warta słabo zaczęła sezon, więc odejście pana Pyrdoła nie jest takie bez sensu 🙂

Jeden mecz przegrał i aut… bezsensu. A z radomskiej 3-4 grało a reszta się modlił by nie wygrać bo jeśli awansują zostali by wymienieni na innych i musieli by szukać nowego klubu. Zenada