AKTUALNOŚCI
Maciej Humerski chce dalej grać w piłkę

34-letni Maciej Humerski nie chce rezygnować z kontynuowania swojej piłkarskiej kariery. Bramkarz, który przez ostatnie miesiące bronił barw Widzewa Łódź, szuka obecnie nowego klubu. W oświadczeniu, które przesłał do naszej redakcji, przyznał, że boli go fakt odsunięcia od zespołu Widzewa.

Promocja plecaki sportowe keeza

Po przemyśleniu wszystkich za i przeciw, a przede wszystkim braku aktywności ze strony Widzewa jeżeli chodzi o moją osobę, postanowiłem nie zawieszać butów na kołku. Zamierzam kontynuować swoją piłkarską przygodę. Mam 34 lata, jestem zdrowy, od 2,5 roku nie miałem żadnej kontuzji. Żeby było wszystko jasne, nie biję w nową Panią Prezes. Bycie w Polsce wychowankiem klubu działa bardziej na minus niż na plus. Skoro tu się wychowałeś to znaczy że musisz. No właśnie nie muszę i wymagam więcej szacunku od niektórych ludzi i nie mówię tutaj o kibicach. Czy jest mi z tego tytułu przykro? Nie, ale jestem strasznie zniesmaczony – to oświadczenie bramkarza.

6
Dodaj komentarz

6 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
6 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Szara eminencja

Może Ceramika Opoczno?

Rafi

Dawaj do Radomska

Kibicopodobny

Wszyscy kopacze z łódzkiego z których zrezygnowano wyplaczci się tutaj żenada

Mandiangu

Niestety Humer nie jest bramkarzem na II ligę. Jest na maxa ambitny, aż za bardzo ale czesto staje w obronie nie tych wartości co trzeba. Ma pretensje do kibiców, że mają pretensje o zła grę. A wystarczy spojrzeć na jego ostatni (chyba) mecz – 3:2 w Ostródzie. To NIE DZIĘKI NIEMU wywalczyliśmy awans. Co strzał to Humer patrzył jak piłka leci. Byłby przydatny przy bardzo dobrej obronie. Ale Wołan jest lepszy, a obrona popełnia błędy. Życie.

Premier parafii

Humer, chodź do Warty Sieradz 😀