UKS Concordia 1909 Piotrków w klasie A

To był ostatni seniorski mecz sezonu 2018/2019 w okręgu piotrkowskim. W rewanżowym spotkaniu barażowym o wejście do piotrkowskiej klasy A UKS Concordia 1909 Piotrków pokonał KS Poświętne 3:1 (2:1) i wywalczył tym samym awans. W pierwszym meczu był bowiem remis 2:2. Zwycięstwo drużyny Pawła Płomińskiego było zasłużone.

Od pierwszej minuty przewagę osiągnęli gospodarze. Udokumentowali ją w 26. minucie kiedy Szymona Lasotę pokonał kapitan piotrkowskiej drużyny Artur Jędrzejczyk. Tuż przed przerwą na 2:0 podwyższył Krystian Bujakowski, ale goście odpowiedzieli trafieniem Bartłomieja Szporaka. Po zmianie stron drugiego swojego gola strzelił Jędrzejczyk i jak się później okazało ustalił wynik spotkania na 3:1. Więcej bramek liczna grupa kibiców już nie zobaczyła.

UKS Concordia 1909 Piotrków – KS Poświętne 3:1 (2:1) – awans UKS Concordia 1909 Piotrków (pierwszy mecz 2:2)
(Artur Jędrzejczyk 26, 51, Krystian Bujakowski 45 – Bartłomiej Szporak 45)