AKTUALNOŚCI
Zniszczona płyta boiska w Kamieńsku

Inauguracja nowego sezonu w piotrkowskiej klasie okręgowej na Stadionie Antoniego Maszewskiego w Kamieńsku może być poważnie zagrożona. Na swoim profilu Facebookowym Jarosław Bąkowicz – wieloletni zawodnik Świtu, a zarazem radny miejski, zamieścił zdjęcia płyty boiska, która została zniszczona podczas tegorocznych Dni Kamieńska.

Wyraźnie widać na zdjęciach, że w miejscach gdzie stała scena murawa została zdewastowana. – Wielomiesięczna praca wielu osób w utrzymaniu murawy została zmarnotrawiona, nie mówiąc już o pieniądzach. Rozgrywki przyszłego sezonu na tym obiekcie chyba stoją pod znakiem zapytania – to komentarz Bąkowicza.

8
Dodaj komentarz

8 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
8 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Szara eminencja

Nie wpuszczać baranów na murawę stadionów. Stadiony tylko dla piłkarzy.

Bolek

Czy to jest boisko? Nasuwa się pytanie! Bo z tego co widzę to jest łąka!

Barnaba

@ W Rzgowie w tamtym roku dramat po festynie i zero nauczki w tym roku też będzie festyn.

Marek

A gdzie te zdjęcia? Bo na jedynym zamieszczony zniszczeń brak. Te ślady po aucie znikną po 3 dniach.

MGKS FAN

Jarek ten problem występuje nie tylko u was , w Drzewicy coroczne igrzyska na stadionie powodują niesamowite dewastacje płyty .Władz gminy nie interesuje ogrom prac pielęgnacyjnych /nawożenie .koszenie,podlewanie i inne/jakie wykonują działacze , ważny jest jeden dzień w roku .W Drzewicy są tereny które można przeznaczyć na taką uroczystość ale według władz po co.Scena , ogródki piwne, koniki, karuzele,dmuchane maszkary kilka tyś widzów i inne są na stadionie .Myślę że to nie jest problem Kamieńska czy Drzewicy a wielu innych klubów i miejscowości.U nas igrzyska już niebawem.