AKTUALNOŚCI
Brat prezesa gratuluje awansu przy stoliku

Rozgoryczenie Sokoła Aleksandrów sięgnęło zenitu. Po raz trzeci w ostatnich kilku latach klub z Aleksandrowa Łódzkiego nie potrafił wiosną utrzymać przewagi z rundy jesiennej i tym samym musiał obejść się smakiem. W II lidze zagra Legionovia Legionowo. Na profilu facebookowym Łódzkiego Futbolu brat Pawła Kośli Piotr pogratulował rywalowi awansu przy zielonym stoliku.

plecaki-sportowe-keeza

Nie wiemy dokładnie co na myśli ma brat prezesa Sokoła. Czy bezbramkowy remis z ŁKS 1926 Łomża, czy też porażkę w ostatnim spotkaniu z grającą juniorami Lechią Tomaszów Mazowiecki. Nawet jeśli Karol Podliński z Legionovii nie miał prawa grać w Tomaszowie i zespół z Legionowa ukarany zostałby walkowerem (według nas szanse na to są iluzoryczne) to i tak miałby dwa punkty przewagi nad Sokołem. Szkoda straconej szansy i rozumiemy w pewnym sensie rozgoryczenie działaczy. Trudno się jednak oprzeć wrażeniu, że w Sokole nie wyciągnięto konsekwencji z poprzednich sezonów, a efektem jest trzecia w ostatnich latach przegrana runda wiosenna.

 

 

9
Dodaj komentarz

9 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
8 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Paweł

Akurat ta sprawa mnie nie dotyczy bo jestem z całkiem innego rejonu ale patrzę tylko na kwestię zawieszenia kary po czerwonej kartce. Czegoś takiego nie ma w żadnym regulaminie. Faul taktyczny lub wybicie piłki ręką z bramki to jeden mecz pauzy a pozostałe przewinienia po których sędzia pokazał bezpośrednią czerwoną to minimum dwa mecze pauzy. Interpretowanie regulaminu pod potrzeby danego klubu to … sami sobie dopowiedzcie

Biadolenie że Sokół to czy tamto był słaby i tyle pan prezes i zarząd do demisji

do Gienio

Walczyli jak o mistrza świata dlatego na ławce usiadł mózg drużyny, kluczowy zawodnik Szymczak? xD Prawda jest taka, że Lechia grała spokojnie swoje bo w środę ma finał pucharu. Na „potężny” Sokół jak widać wystarczyło.

Sokolista

Paweł, jak nie mógł zagrać? Kara w zawieszeniu, więc mógł. Gdzie jest napisane, albo powiedziane, że Podliński nie mógł zagrać?

rks-radomsko-keeza