AKTUALNOŚCI
Brat prezesa gratuluje awansu przy stoliku

Rozgoryczenie Sokoła Aleksandrów sięgnęło zenitu. Po raz trzeci w ostatnich kilku latach klub z Aleksandrowa Łódzkiego nie potrafił wiosną utrzymać przewagi z rundy jesiennej i tym samym musiał obejść się smakiem. W II lidze zagra Legionovia Legionowo. Na profilu facebookowym Łódzkiego Futbolu brat Pawła Kośli Piotr pogratulował rywalowi awansu przy zielonym stoliku.

Nie wiemy dokładnie co na myśli ma brat prezesa Sokoła. Czy bezbramkowy remis z ŁKS 1926 Łomża, czy też porażkę w ostatnim spotkaniu z grającą juniorami Lechią Tomaszów Mazowiecki. Nawet jeśli Karol Podliński z Legionovii nie miał prawa grać w Tomaszowie i zespół z Legionowa ukarany zostałby walkowerem (według nas szanse na to są iluzoryczne) to i tak miałby dwa punkty przewagi nad Sokołem. Szkoda straconej szansy i rozumiemy w pewnym sensie rozgoryczenie działaczy. Trudno się jednak oprzeć wrażeniu, że w Sokole nie wyciągnięto konsekwencji z poprzednich sezonów, a efektem jest trzecia w ostatnich latach przegrana runda wiosenna.

 

 

Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Paweł
11 miesięcy temu

Akurat ta sprawa mnie nie dotyczy bo jestem z całkiem innego rejonu ale patrzę tylko na kwestię zawieszenia kary po czerwonej kartce. Czegoś takiego nie ma w żadnym regulaminie. Faul taktyczny lub wybicie piłki ręką z bramki to jeden mecz pauzy a pozostałe przewinienia po których sędzia pokazał bezpośrednią czerwoną to minimum dwa mecze pauzy. Interpretowanie regulaminu pod potrzeby danego klubu to … sami sobie dopowiedzcie

11 miesięcy temu

Biadolenie że Sokół to czy tamto był słaby i tyle pan prezes i zarząd do demisji

do Gienio
11 miesięcy temu

Walczyli jak o mistrza świata dlatego na ławce usiadł mózg drużyny, kluczowy zawodnik Szymczak? xD Prawda jest taka, że Lechia grała spokojnie swoje bo w środę ma finał pucharu. Na „potężny” Sokół jak widać wystarczyło.

Sokolista
11 miesięcy temu

Paweł, jak nie mógł zagrać? Kara w zawieszeniu, więc mógł. Gdzie jest napisane, albo powiedziane, że Podliński nie mógł zagrać?