AKTUALNOŚCI
Brat prezesa gratuluje awansu przy stoliku

Rozgoryczenie Sokoła Aleksandrów sięgnęło zenitu. Po raz trzeci w ostatnich kilku latach klub z Aleksandrowa Łódzkiego nie potrafił wiosną utrzymać przewagi z rundy jesiennej i tym samym musiał obejść się smakiem. W II lidze zagra Legionovia Legionowo. Na profilu facebookowym Łódzkiego Futbolu brat Pawła Kośli Piotr pogratulował rywalowi awansu przy zielonym stoliku.

plecaki-sportowe-keeza

Nie wiemy dokładnie co na myśli ma brat prezesa Sokoła. Czy bezbramkowy remis z ŁKS 1926 Łomża, czy też porażkę w ostatnim spotkaniu z grającą juniorami Lechią Tomaszów Mazowiecki. Nawet jeśli Karol Podliński z Legionovii nie miał prawa grać w Tomaszowie i zespół z Legionowa ukarany zostałby walkowerem (według nas szanse na to są iluzoryczne) to i tak miałby dwa punkty przewagi nad Sokołem. Szkoda straconej szansy i rozumiemy w pewnym sensie rozgoryczenie działaczy. Trudno się jednak oprzeć wrażeniu, że w Sokole nie wyciągnięto konsekwencji z poprzednich sezonów, a efektem jest trzecia w ostatnich latach przegrana runda wiosenna.

 

 

9
Dodaj komentarz

9 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
8 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Kośla(wy)

Zielony stolik to mają oni chyba w swojej siedzibie … Brawo dla zarządu, który spieprzył awans. Lepiej się tego nie dało zrobić.

Gienio

jest coś na rzeczy bo Lechia pojedynek u siebie z Legionovią odpuściła a wczoraj walczyli jak o mistrza świata

Marek

zaczęto od rażącego błędu, jakim było zatrudnienie trenera SM. Konsekwencja tego była błędna polityka transferowa, a ustalenie zarobków piłkarzy, które w minimalnym stopniu powiązane było z wynikami sportowymi drużyny dopełniło reszty

hehhe

Mogli grać a nie odpuszczać jak co roku końcówkę. A pretensje do całego świata.

Paweł

ale o czym to jest dyskusja … nie mógł zagrać a zagrał. Walkower ewidentny. Prasa i portale sportowe powinny zjeść działaczy podobnie jak przedstawiciele klubów.

rks-radomsko-keeza