AKTUALNOŚCI
Brat prezesa gratuluje awansu przy stoliku

Rozgoryczenie Sokoła Aleksandrów sięgnęło zenitu. Po raz trzeci w ostatnich kilku latach klub z Aleksandrowa Łódzkiego nie potrafił wiosną utrzymać przewagi z rundy jesiennej i tym samym musiał obejść się smakiem. W II lidze zagra Legionovia Legionowo. Na profilu facebookowym Łódzkiego Futbolu brat Pawła Kośli Piotr pogratulował rywalowi awansu przy zielonym stoliku.

Nie wiemy dokładnie co na myśli ma brat prezesa Sokoła. Czy bezbramkowy remis z ŁKS 1926 Łomża, czy też porażkę w ostatnim spotkaniu z grającą juniorami Lechią Tomaszów Mazowiecki. Nawet jeśli Karol Podliński z Legionovii nie miał prawa grać w Tomaszowie i zespół z Legionowa ukarany zostałby walkowerem (według nas szanse na to są iluzoryczne) to i tak miałby dwa punkty przewagi nad Sokołem. Szkoda straconej szansy i rozumiemy w pewnym sensie rozgoryczenie działaczy. Trudno się jednak oprzeć wrażeniu, że w Sokole nie wyciągnięto konsekwencji z poprzednich sezonów, a efektem jest trzecia w ostatnich latach przegrana runda wiosenna.

 

 

9
Dodaj komentarz

9 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
8 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Kośla(wy)

Zielony stolik to mają oni chyba w swojej siedzibie … Brawo dla zarządu, który spieprzył awans. Lepiej się tego nie dało zrobić.

Gienio

jest coś na rzeczy bo Lechia pojedynek u siebie z Legionovią odpuściła a wczoraj walczyli jak o mistrza świata

Marek

zaczęto od rażącego błędu, jakim było zatrudnienie trenera SM. Konsekwencja tego była błędna polityka transferowa, a ustalenie zarobków piłkarzy, które w minimalnym stopniu powiązane było z wynikami sportowymi drużyny dopełniło reszty

hehhe

Mogli grać a nie odpuszczać jak co roku końcówkę. A pretensje do całego świata.

Paweł

ale o czym to jest dyskusja … nie mógł zagrać a zagrał. Walkower ewidentny. Prasa i portale sportowe powinny zjeść działaczy podobnie jak przedstawiciele klubów.