Mecz beniaminków na zasłużony remis

Remisem 2:2 (0:1) zakończyło się sparingowe spotkanie dwóch beniaminków. ŁKS, który już za niespełna miesiąc zagra w Ekstraklasie, zremisował z pierwszoligowym nowicjuszem – Radomiakiem Radom. Do przerwy nieoczekiwanie prowadzili goście po trafieniu Mateusza Michalskiego, który jeszcze niedawno występował w Widzewie Łódź. Po zmianie stron przewagę zyskał ŁKS.

Kazimierz Moskal zmienił bowiem całą jedenastkę i już pięć minut po wznowieniu gry było 1:1. Dwadzieścia minut później prowadzenie dał łódzkiej drużynie Rafał Kujawa i wydawało się, że ŁKS odniesie kolejne sparingowe zwycięstwo. Radomiak grał jednak do końca. W 88. minucie Michała Kołbę pokonał Patryk Winsztal i mecz zakończył się wynikiem 2:2.

ŁKS Łódź – Radomiak Radom 2:2 (0:1)
Bramki: Wojciech Łuczak 50, Rafał Kujawa 70 – Mateusz Michalski 34, Patryk Winsztal 88

ŁKS: Arndt (46′ Kołba) – Grzesik (46′ Bogusz), Dampc (46′ Sobociński), Juraszek (46′ Rozwandowicz), Klimczak (46′ Rozmus) – Trąbka (46′ Pirulo), Piątek (46′ Srnić), Guima (46′ Kalinkowski), Wolski (46′ Łuczak), Ramirez (46′ Bryła) – Sekulski (46′ Kujawa, 77′ Radionow)