Pierwszy sparingowy remis Brunatnych

Po dwóch wygranych meczach sparingowych beniaminek I ligi z Bełchatowa zremisował w sobotę wyjazdowe spotkanie z opolską Odrą 2:2. Obie drużyny rywalizować będą niedługo o pierwszoligowe punkty. Bramki dla zespołu trenera Artura Derbina strzelili Wiktor Putin oraz Artur Golański z rzutu karnego.

Spotkanie było wyrównane. Bełchatowianie objęli prowadzenie w 21. minucie, ale do przerwy było już 1:1. Odra wyszła na prowadzenie po golu Szymona Skrzypczaka w 76. minucie z rzutu karnego, ale tuż przed końcem Artur Golański wykorzystał jedenastkę i spotkanie zakończyło się remisem 2:2.

Odra Opole – PGE GKS Bełchatów 2:2 (1:1)
Bramki: Hubert Sobol 35, Szymon Skrzypczak 76-rzut karny – Wiktor Putin 21, Artur Golański 84-rzut karny

PGE GKS: Lenarcik – Grzelak (46′ Lisowski), Grolik (46′ Kozica), Magiera (46′ Bociek), Wołkowicz – Bartosiak (46′ Biel), Czajkowski, Golański (46′ Michalak), Putin, Marzec (46′ Szymorek) – Kocyła (46′ Mas).