Końcówka zdecydowała o wygranej ŁKS

W przedostatnim meczu na zgrupowaniu w Grodzisku Wielkopolskim beniaminek PKO Ekstraklasy ŁKS Łódź pokonał pierwszoligowy GKS Tychy 2:1, zapewniając sobie zwycięstwo po golach w końcówce spotkania. Po południu podopiecznych trenera Kazimierza Moskala czeka jeszcze mecz z trzecioligową Kotwicą Kołobrzeg.

Spotkanie z GKS rozpoczęło się niespodziewanie, bo tyszanie objęli prowadzenie w 11 minucie. ŁKS doprowadził do remisu w 79. minucie, a zwycięstwo łodzianom zapewnił Michał Trąbka, strzelając gola tuż przed końcem spotkania.

ŁKS Łódź – GKS Tychy 2:1 (0:1)
Bramki: Ricardo Guima 79, Michał Trąbka 86 – Mateusz Piątkowski 11

ŁKS: Kołba (46′ Budzyński) – Grzesik, Juraszek, Sobociński, Klimczak – Pirulo (70′ Ratajczyk), Guima, Piątek (70′ Sójka), Kalinowski, Bryła (70′ Trąbka) – Sekulski (70′ Radionow).