AKTUALNOŚCI
Rafał Smalec raczej zostanie w Skierniewicach

To był bardzo udany sezon dla Unii Skierniewice. Beniaminek III ligi (grupa I) był groźny dla najlepszych i w efekcie zajął czwarte miejsce. Wygrał natomiast rozgrywki Wojewódzkiego Pucharu Polski i czeka go rywalizacja na szczeblu centralnym. Szkoleniowiec zespołu seniorów Rafał Smalec dostał propozycję pracy z kilku klubów – między innymi z Błonianki Błonie (IV liga mazowiecka).

Trener przyznał, że rozważał tę ofertę chociażby ze względu na dojazd. Mieszka bowiem w Grodzisku Mazowieckim, który znajduje się zaledwie siedem kilometrów od Błonia. Wszystko jednak wskazuje na to, że zostanie w Skierniewicach.

Nie ukrywam, że na dojazdach cierpi też moja rodzina. Z Grodziska Mazowieckiego do Błonia mam kilka kilometrów, a każda wyprawa do Skierniewic to godzina drogi w jedną stronę – powiedział Łódzkiemu Futbolowi Smalec po zwycięskim meczu Pucharu Polski w Piotrkowie Trybunalskim.

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Obiektywny
1 rok temu

Bambi a twój żałosny widoczek za czyja kase gra i jakie ma wyniki Wez sie ogarnij haha

Bambi 1
1 rok temu

Dobra robota bo ma tam dobry materiał. Pytanie jakby trzeba było na prawdę się wykazać co by praca trenera Smalca dała. Na razie personalnie Unia to był niby beniaminek ale z dużą miejską kasą za którą bawili się działacze Unii. Prezydent Miasta daje przez spółki sporo sianka na tych grajków, a zapomniał o wodzie dla mieszkańców i zwalnia personel szkolny.

domo
1 rok temu

Trenerze twoje miejsce jest w Skierniewicach robisz tu dobrą robotę bez ciebie nie powalczymy o II lige a nie jakaś tam IV liga w Błoniu przynajmniej jeszcze jeden sezon zostań z nami 🙂

sdsada
1 rok temu

Jaka 2 liga??? Gościu o czym ty piszesz. Żadnego zaplecza ten klub nie ma na 2 ligę.

Obiektywny
1 rok temu

Jaka blonianka jaka śmieszna odleglosc ??zyczymy i czekamy na obiecana walkę do 2 ligi bo Unie pod wodza trenera Smalca na to stać a nie jakaś 4 liga w błoniu trzeba podwyższać poprzeczkę a nie obniżać Rafał szanujemy Cię w Skierkach dobra robota nie odchodź!!!