AKTUALNOŚCI
Rafał Smalec raczej zostanie w Skierniewicach

To był bardzo udany sezon dla Unii Skierniewice. Beniaminek III ligi (grupa I) był groźny dla najlepszych i w efekcie zajął czwarte miejsce. Wygrał natomiast rozgrywki Wojewódzkiego Pucharu Polski i czeka go rywalizacja na szczeblu centralnym. Szkoleniowiec zespołu seniorów Rafał Smalec dostał propozycję pracy z kilku klubów – między innymi z Błonianki Błonie (IV liga mazowiecka).

Trener przyznał, że rozważał tę ofertę chociażby ze względu na dojazd. Mieszka bowiem w Grodzisku Mazowieckim, który znajduje się zaledwie siedem kilometrów od Błonia. Wszystko jednak wskazuje na to, że zostanie w Skierniewicach.

Nie ukrywam, że na dojazdach cierpi też moja rodzina. Z Grodziska Mazowieckiego do Błonia mam kilka kilometrów, a każda wyprawa do Skierniewic to godzina drogi w jedną stronę – powiedział Łódzkiemu Futbolowi Smalec po zwycięskim meczu Pucharu Polski w Piotrkowie Trybunalskim.

5
Dodaj komentarz

5 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
4 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Obiektywny

Bambi a twój żałosny widoczek za czyja kase gra i jakie ma wyniki Wez sie ogarnij haha

Bambi 1

Dobra robota bo ma tam dobry materiał. Pytanie jakby trzeba było na prawdę się wykazać co by praca trenera Smalca dała. Na razie personalnie Unia to był niby beniaminek ale z dużą miejską kasą za którą bawili się działacze Unii. Prezydent Miasta daje przez spółki sporo sianka na tych grajków, a zapomniał o wodzie dla mieszkańców i zwalnia personel szkolny.

domo

Trenerze twoje miejsce jest w Skierniewicach robisz tu dobrą robotę bez ciebie nie powalczymy o II lige a nie jakaś tam IV liga w Błoniu przynajmniej jeszcze jeden sezon zostań z nami 🙂

sdsada

Jaka 2 liga??? Gościu o czym ty piszesz. Żadnego zaplecza ten klub nie ma na 2 ligę.

Obiektywny

Jaka blonianka jaka śmieszna odleglosc ??zyczymy i czekamy na obiecana walkę do 2 ligi bo Unie pod wodza trenera Smalca na to stać a nie jakaś 4 liga w błoniu trzeba podwyższać poprzeczkę a nie obniżać Rafał szanujemy Cię w Skierkach dobra robota nie odchodź!!!