AKTUALNOŚCI
Polonia Piotrków będzie mocna

Pierwszy trening ma za sobą beniaminek IV ligi łódzkiej, zespół Polonii Piotrków. Trenerem drużyny pozostanie Robert Grzesiuk, a jego asystentem będzie Mariusz Samojluk, który będzie odpowiedzialny również za drugą drużynę seniorów. Trenerem bramkarzy w piotrkowskim klubie został zaś Błażej Różycki. Na pierwszych zajęciach było 27 zawodników, w tym aż 15 testowanych.

kurtki zimowe sportowe keeza

Klub nie chce zdradzać nazwisk wszystkich, ale wiadomo, że do Polonii przymierzani są: Michał Polit (Stal Niewiadów), Igor Miller (GKS Bełchatów), Patryk Olszewski (KS Ksawerów), Kamil Bruchajzer (Orkan Buczek), Maciej Walczak (Stal Niewiadów), Marcin Mielczarek (Wisła Płock) i Marcel Sieroń (Widzew Łódź). Pierwszy sparing piotrkowski klub ma rozegrać w niedzielę o 11:00 z Brazylijczykami trenującymi w Gutowie. Wątpliwe jest jednak to, że do tego spotkania dojdzie.

6
Dodaj komentarz

6 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
6 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
kibic

Edward Cecot trenerem skalnika Sulejów

Krzyżak

Walczak Maciej wracaj gdzie Twoje miejsce Wolbórz i tylko Wolbórz a nie będziesz grał w takim patologicznym miejscu Ri

krystian

jak Olejnika z Włókniarza Pabianic biorą już na treningi to gratuluję. Gość ma coś nie po kolei w głowie, zagrał jedną dobrą rundę i już myśli że jest super bramkarzem. Gratuluję Polonii tego ruchu transferowego 🙂

Wojtek

Dlaczego by mialo nie dojść do tego spotkania ?

Olek

Dwa mecze w plecy i po drużynie Piotrkowi ,znając tych działaczy ani kasy ani drużyny