AKTUALNOŚCI
Kto kierownikiem piotrkowskiej delegatury?

Tadeusz Kruk w Skierniewicach, Jan Łochowski w Sieradzu – to kierownicy delegatur Łódzkiego Związku Piłki Nożnej w dawnych okręgach skierniewickim i sieradzkim. W piotrkowskim okręgu tymczasem duża niewiadoma. Stanisław Sipa, który jest prezesem OZPN Piotrków, waha się czy podpisać umowę z ŁZPN.

Sipa nie zdecydował jeszcze czy będzie kierownikiem piotrkowskiej delegatury, czy też przejdzie na zasłużoną emeryturę. W wywiadzie dla jednej z lokalnych stacji radiowych przyznał, że żal mu tego, że OZPN w Piotrkowie Trybunalskim przestanie istnieć.

Do końca bieżącego roku chcemy zorganizować walne zebranie delegatów klubów, podczas którego dokonamy likwidacji OZPN. Osobiście jest to dla mnie smutne, ponieważ cały czas mówiliśmy o decentralizacji, a idziemy w drugą stronę. To właśnie ja w 1978 roku wraz z prezesem Włodzimierzem Motyką doprowadziłem do rejestracji OZPN, a teraz przyjdzie nam wyprowadzić sztandar. Nic nie możemy zrobić, taką decyzję podjęto w centrali, musimy to uszanować i się podporządkować – powiedział Sipa.

Źródło: epiotrkow.pl

8
Dodaj komentarz

8 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
8 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Slawek

Nalezaloby zaspiewac klasyk hihihi To juz jest koniec nie ma juz nic jestesmy wolni mozemy isc. No oby to byl juz koniec cyrku

Jarosław K

dość już szkodzenia piłce

EeTt

Niech idzie na emeryturę, już mu starczy. Kluby wreszcie odetchną i zaczną normalnie funkcjonować.

Bartek

Jak to się waha? Nie powinien się wahać ponieważ w ogóle nie powinien dostać takiej propozycji. Czas tego Pana jako działacza powinien zatrzymać się już ładnych kilka lat temu. Zero jakiej kolwiek wizji prowadzenia organizacji, świeżości czy pomysłów. Zasiedzenie kompletnie bez perspektyw.. Zawsze odwołuje się do Radomia. Zobaczcie jak tam to funkcjonuje jakie inicjatywy są organizowane np memoriały. Jak poważnie kluby traktują PP(64 drużyny w I rundzie), każda liga ma sponsora tytularnego, puchar także. Jaką pomoc kluby np w postaci sprzętu sportowego dostają. Można zrobić coś przyciągać sponsorów a nie tylko zawieszać zawodników na kilka meczy bo sędziowanie jest tragiczne.… Czytaj więcej »

Marcin

Bardzo dobrze że Pan odchodzi takich ludzi w polskiej piłce powinno być jak najmniej