Pewne zwycięstwo RKS w Zelowie

Beniaminek III ligi (grupa I) RKS Radomsko wygrał 4:0 (2:0) sparingowe spotkanie w Zelowie z miejscowym Włókniarzem (IV liga). Swoje premierowe bramki w radomszczańskich barwach zaliczył Jakub Rozwandowicz. Trafił do siatki dwukrotnie – w pierwszej połowie. Po zmianie stron podopieczni Waldemara Tęsiorowskiego dołożyli dwa kolejne trafienia.

Przewaga RKS nie podlegała dyskusji. Pod bramką Włókniarza co chwilę dochodziło do gorących spięć. W 21. minucie Jakub Rozwandowicz otworzył wynik spotkania, a tuż przed przerwą umieścił futbolówkę w siatce po raz drugi. W przerwie szkoleniowiec dokonał aż dziewięciu zmian. Już chwilę po wznowieniu gry na 3:0 podwyższył jeden z testowanych graczy, a wynik ustalił Natan Balcerzyk. Radomszczański zespół kolejny mecz kontrolny rozegra już we wtorek (16 lipca). W Łękińsku zmierzy się z czwartoligową Omegą, a mecz rozpocznie się o 18:00.

Włókniarz Zelów – RKS Radomsko 0:4 (0:2)
Bramki: Jakub Rozwandowicz 21, 45, testowany 48, Natan Balcerzyk 61

RKS: Kanafa (70′ Majchrzak) – Turniak, Pluta, Ślęzak, Danilczyk – Kolasa, Klepczyński, Bocian, Baraniak, Rozwandowicz – Wojtczak. W drugiej połowie na boisku pojawili się: Perliński, Sadziński, Saktura, Balcerzyk, Kowalski, Szewczyk oraz trzech testowanych zawodników