AKTUALNOŚCI
Unia Skierniewice kompletuje skład

Kilku testowanych graczy wystąpiło w trzecioligowej Unii Skierniewice w sparingu przeciwko Pelikanowi Łowicz (0:3). Na boisku w Sierakowicach można było zobaczyć między innymi Rafała Parobczyka (Victoria Sulejówek) oraz młodych graczy Widzewa Łódź – Grzegorza Gibkiego, Jakuba Kmitę czy Jakuba Jasińskiego. Był także Maciej Bykowski z UKS SMS Łódź.

13
Dodaj komentarz

13 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
10 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
RTS

A Ty kucharski csemu ukrywasz sie pod nikiem obiektywny?

Kibic

Tak np. ŁÓDZKI związek się wypowie czy nie bardzo ?

Obiektywny

Do Rts-jak gościu jestes taki w ,,temacie,,to czemu swe wywody i żale nie napiszesz na klubowej stronie tylko tu sie pod nickiem ukrywasz???posikancu pewnie ze śmiesznego klubiku widok gdzie wyniki w okręgówce zajebiste z wioskami haha

RTS

Jedyne co potrafia panowie prezesi to wozic sie i udawac wielkich działaczy. Podejscie na zasadzie wszysko sie nam nalezy. Ciągle. Pisma ze skargami na pracownikow osir, bo trawa nieodpowiednia, skargi na sędziów ze zle sedziuja i ciagniecie kasy ze spolek miejskich. Podawane informacje tylko o wygranycb młodzieży (rzadko ale czasem z kims wygraja), robienie wszystkiego pod.publike, pompowanie balona. I balon za chwile pier…. z. ielkim hukiem, bo zawodniicy uciekaja od tych geniuszy.

kibic Unii

Poczekajmy do końca lipca jak się rozwinie sytuacja…na razie to tylko plotki i nic więcej.