AKTUALNOŚCI
Pogoń będzie grała w Karsznicach

Jeszcze cztery spotkania sparingowe rozegra w okresie przygotowawczym przed nowym sezonem w IV lidze łódzkiej Pogoń Zduńska Wola. Zespół Michała Bistuły pokonał w minioną sobotę Słowiana Dworszowice 3:1 (1:1), a kolejnym sparingpartnerem Pogoni będzie grająca w piotrkowskiej okręgówce Astoria Szczerców. W drużynie zapowiadają się zmiany kadrowe oraz organizacyjne.

Najważniejszą informacją dla kibiców jest to, że Pogoń w rundzie jesiennej swoje mecze w roli gospodarza rozgrywała będzie na obiekcie w Karsznicach. Zmiana spowodowana jest trwającym remontem budynku szatni na Stadionie Miejskim przy ulicy Łaskiej.

Jeśli chodzi o zmiany kadrowe to Filip Jaszczak i Witold Kubiak wrócili do MKS Zduńska Wola, a bramkarz Jakub Piotrowski do UKS SMS Łódź. Całej trójce zakończył się okres wypożyczenia.

Pogoń rozegra jeszcze cztery sparingi. 20 lipca zagra z Astorią Szczerców, 27 lipca z LKS Rosanów, 3 sierpnia z Jutrzenką Warta, a 10 sierpnia z TS Janiszewice. Godziny rozpoczęcia meczów oraz miejsce ich rozegrania są jeszcze w trakcie ustalania.

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kinic
11 miesięcy temu

To już znamy, najgorsze boisko w 4 lidze 🙂

Ali
11 miesięcy temu

A czemu nie na boisku MKS mów??

Ali
11 miesięcy temu

Pale

Ali
11 miesięcy temu

To MKS pale będzie miał.. m