Kazimierz Moskal: Trudno się cieszyć

ŁKS Łódź zremisował w swoim debiucie w PKO Ekstraklasie z Lechią Gdańsk 0:0. Łodzianie mieli szansę wygrać, grali bowiem przez wiele minut z przewagą jednego zawodnika. Nie udało się im jednak strzelić zwycięskiego gola. Trener ŁKS Kazimierz Moskal na pomeczowej konferencji prasowej przyznał, że nie do końca może być zadowolony z jednego punktu.

plecaki-sportowe-keeza

Wszyscy czujemy niedosyt, że nie udało się wygrać. Szczególnie po tym, jak całą drugą połowę i część pierwszej graliśmy w przewadze. Ale przypomnę, że to jest Lechia Gdańsk, która zdobyła Puchar i Superpuchar Polski. Nawet grając jedenastu na dziesięciu musieliśmy być bardzo czujni, bo przeciwnicy potrafili wyprowadzić kilka groźnych ataków. Nie chcę dyskutować, czy byliśmy lepsi czy gorsi. Zdajemy sobie sprawę, że czegoś zabrakło i trudno być w skowronkach, jeśli było się zespołem lepszym i nie udało się wygrać – powiedział Moskal.