AKTUALNOŚCI
Nowy sponsor tytularny łódzkich piłkarek

Firma Transfer Multisort Elektronik została sponsorem tytularnym drużyny UKS SMS Łódź w Ekstralidze Kobiet. Od sezonu 2019/2020 drużyna grająca na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Polsce występować będzie pod nazwą: TME GROT SMS Łódź. Łodzianki w ligowej elicie są od trzech lat, a w tym sezonie podopieczne trenera Marka Chojnackiego po cichu myślą o walce o podium.

Niezmiernie miło witam TME wśród Sponsorów drużyny. Każdy sezon w Ekstralidze to dla nas wyzwanie, ale będąc wspieranym przez taką firmę jak TME czujemy, że możemy wygrać z najsilniejszymi. Piłka nożna kobieca w Polsce z każdym rokiem jest coraz bardziej profesjonalna, a ostatnie Mistrzostwa Świata pokazały, jak duży potencjał sportowy i marketingowy tkwi w tej dyscyplinie sportu. Dziękuję firmie TME za wiarę w zawodniczki. Słowa uznania kieruję także do pozostałych firm, które są z nami od kilku sezonów – mówi Janusz Matusiak, Prezes Zarządu UKS SMS Łódź.

Inauguracyjny mecz sezonu 2019/2020 drużyna TME GROT SMS Łódź rozegra w sobotę 10 sierpnia na stadionie przy ul. Milionowej 12 w Łodzi. Rywalem będzie AZS PWSZ Wałbrzych. Pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi o 12:00.

Źródło: Informacja prasowa, zdjęcie: Artur Kraszewski

 

Dodaj komentarz

  Subskrybuj  
Powiadom o