AKTUALNOŚCI
Udana wycieczka z Opoką i Feniksem

Młodzi mieszkańcy gminy Opoczno uczestniczący w zadaniu publicznym prowadzonym przez Abstynenckie Stowarzyszenie Opoka w Opocznie oraz Klub Sportowy Feniks Opoczno wybrali się na wycieczkę do Krakowa. Wycieczka na Stadion Ekstraklasowej Wisły Kraków oraz zwiedzanie Starego Miasta była jedną z nagród za uczęszczanie na wakacyjne treningi piłkarskie.

Na stadionie Wisły młodzi adepci piłki nożnej zwiedzili między innymi pawilon medialny z salą konferencyjną, trybunę prasową, lożę prezydencką oraz strefę VIP, aż po szatnie piłkarzy i murawę. Zobaczyli mury Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana – miejsca oddychającego historią wspaniałych sukcesów i niezapomnianych spotkań Wisły Kraków.

Wycieczka dla uczestników projektu pod hasłem: Nie – dla alkoholu i narkotyków! TAK – dla PIŁKI NOŻNEJ w naszym mieście! OPOCZNO 2019 była bezpłatna. Podczas wyjazdu zapewniono bilety wstępu, wyżywienie oraz ubezpieczono wycieczkowiczów. Opiekunowie wycieczki oraz trenerzy prowadzący treningi nie pobierają wynagrodzenia.

Nadesłał: Grzegorz Brzeski

Dodaj komentarz

  Subskrybuj  
Powiadom o

rks-radomsko-keeza