AKTUALNOŚCI
Zelów lepszy od Jagiellonii

18 lutego o godz. 16 w Kleszczowie, Włókniarz Zelów podejmował Jagiellonię Białystok (Młoda Ekstraklas). Pierwotnie Włókniarz miał rozegrać mecz sparingowy z I-ligową Sandecją Nowy Sącz, ale Sandecja zrezygnowała z tego meczu.


keeza komplety sportowe


W pierwszej części gry skutecznością popisał się Krzysztof Kukulski, który dwukrotnie trafił do siatki rywali. Goście zdołali odpowiedzieć jedynie bramką z rzutu karnego. Wynik spotkania ustalił w drugiej połowie Filip Sysio strzelając trzeciego gola dla ZKS.

Szkoleniowiec zelowian po spotkaniu był pełen optymizmu, mówił, że zespół zagrał dobrze taktycznie, z zaangażowaniem. W drużynie z Zelowa testowany był Samuel Uche Obi. Pochodzący z Nigerii czarnoskóry zawodnik gra na prawej pomocy i co ważne jest w wieku „młodzieżowca”, ostatnio występował w Sokole Aleksandrów Łódzki.

Włókniarz Zelów 3:1 (1:1) Jagiellonia Białystok (ME)
Bramki: 30′, 50′ – Krzysztof Kukulski, 70′ – Filip Sysio – 15′ – Damian Kędzior (z karnego)

Włókniarz Zelów: Wiśniewski – Lipiński, Bąk, Pałyska, Michalak – Piotrowski, Dymek, Kukulski, Dregier – Gląba, Sysio. Ponadto grali: Bardelski, Gawroński, Boczkiewicz, Stasiak, Jędrychowski, Samuel Uche Obi.

Jagiellonia Białystok (ME) – I połowa: Nowajczyk – Zawadzki, Radecki, Porębski, Bogusławski – Grudziński, Arłukowicz, Tofil, Steć – Kądzior, J.Pawłowski. II połowa: Walczyk – Straus, zawodnik testowany, Laskowski, Kowalewski – Bujnowski, Malinowski, Bogusławski, Wyrzykowski – Prusinowski, Mackiewicz.

Następny mecz kontrolny Włókniarz rozegra w środę w Kleszczowie o godzinie 16:00 z tamtejszą Omegą.

Źródło: Włókniarz Zelów, Jagiellonia

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments