Trzecia wygrana Sokoła Aleksandrów

Aż pięć bramek obejrzeli kibice w Skierniewicach. Finał trzecioligowego meczu miejscowej Unii z Sokołem Aleksandrów nie był dla nich radosny. Goście zainkasowali bowiem komplet punktów strzelając decydującego gola już w doliczonym czasie gry. Warto wspomnieć, że miejscowi na początku drugiej połowy nie wykorzystali rzutu karnego.

plecaki-sportowe-keeza

To był dobry mecz dwóch solidnych trzecioligowych drużyn. W 15. minucie goście wyszli na prowadzenie po golu Bartłomieja Maćczaka. Kilka minut później było już 2:0 dla Sokoła. Tym razem do bramki Unii trafił Mikołaj Bociek. Miejscowi nie poddali się i tuż przed przerwą kontaktową bramkę zdobył Patryk Bojańczyk.

Unia mogła kapitalnie rozpocząć drugą połowę, ale Michał Wrzesiński nie wykorzystał rzutu karnego. Jego strzał obronił bramkarz gości. Pechowy strzelec w 60. minucie doprowadził jednak do remisu. Kiedy wydawało się, że będzie 2:2 rezerwowy Mateusz Stolarczyk strzelił głową zwycięskiego gola dla Sokoła.

Unia Skierniewice – Sokół Aleksandrów 2:3 (1:2)
Patryk Bojańczyk 41, Michał Wrzesiński 60 – Bartłomiej Maćczak 15, Mikołaj Bociek 21, Mateusz Stolarczyk 90

Unia: Smyłek – Kowalczyk, Łojszczyk, Bojańczyk (69′ Przybycień), Przezak (72′ Nalej) – Wrzesiński, Wodzyński (69′ Szyc), Bujalski (65′ Parobczyk), Pieńkowski – Gutkowski, Stępień

Sokół: Kaniecki – Bogołębski (54′ Dziuba), Pecyna, Bociek (54′ Stolarczyk), Nowacki – Szarpak, Maćczak (65′ Cupriak), Witasiak, Woźniczak – Sołtysiński (73′ Zagórski), Gieraga