Artur Derbin: Ten remis nas sporo kosztował

Remisem 1:1 (0:0) zakończyło się spotkanie 4. kolejki I ligi pomiędzy GKS 1962 Jastrzębie i GKS Bełchatów. Pierwsza połowa spotkania była bezbarwna, a mecz otworzył się po strzeleniu bramki przez zespół gospodarzy. Bełchatowianie walczyli o remis i dopięli swego. W 79. minucie do wyrównania doprowadził Mateusz Marzec. Poniżej pomeczowa wypowiedź szkoleniowca Brunatnych.

Nie powiem, że to tylko jeden punkt. Ten remis kosztował nas dużo zdrowia. Jeśli chodzi o pierwszą połowę to tak sobie zakładaliśmy. Mieliśmy być skupieni w defensywie, a przeciwnik w tym czasie nie stworzył sobie sytuacji podbramkowych. Po zmianie stron gdy GKS strzelił bramkę z rzutu karnego to gra się zaostrzyła i mecz się ożywił. Były sytuacje z jednej i drugiej strony. Różnie to spotkanie mogło się skończyć. Słowa uznania dla drużyny, że bramka na 1:0 nas nie załamała. Gratuluję zespołowi walki i postawy – powiedział Artur Derbin.

Źródło: gksbelchatow.com