AKTUALNOŚCI
Łódź: Obsada sędziowska

W okręgu łódzkim mamy w najbliższy weekend nie tylko mecze klasy okręgowej, ale także trzech grup klasy A. Na boiska wyjdą także drużyny dwóch grup klasy B. Podajemy obsadę sędziowską tych spotkań. Trzeba jednak pamiętać, że w każdej chwili może się ona zmienić i to bez podania przyczyn.

plecaki-sportowe-keeza

Klasa okręgowa
(sobota – 24 sierpnia)
12:00 – Zawisza Rzgów – Sokół II Aleksandrów – Sekuterski
16:00 – KKS Koluszki – Start Brzeziny – Michniewicz
16:00 – Stal Głowno – GLKS Dłutów – Jankowski
17:00 – GKS Ksawerów – LKS Rosanów – Zdziaszek
17:00 – Włókniarz Pabianice – PTC Pabianice – Gawroński
(niedziela – 25 sierpnia)
11:00 – Widzew II Łódź – Orzeł Parzęczew – Pawlak
11:00 – UKS SMS Łódź – LKS Sarnów – Olejniczak

Klasa A
Grupa I
(sobota – 24 sierpnia)
15:00 – Husaria Rzgów – Victoria Łódź – Augustowski
17:00 – Orzeł Kazimierz – Jutrzenka Bychlew – Ciupa
17:00 – Jagiellonia Tuszyn – Włókniarz II Pabianice – Sadowski
(niedziela – 25 sierpnia)
17:00 – Iskra Dobroń – Włókniarz Konstantynów – Gradecki

Grupa II
(sobota – 24 sierpnia)
16:00 – Włókniarz Zgierz – LZS Justynów – Biś
17:30 – Milan Club Polonia Łódź – Błękitni Dmosin – Przybylak
18:00 – LKS Różyca – Kolejarz Łódź – Pietrzak
(niedziela – 25 sierpnia)
11:00 – Sport Perfect Łódź – Zamek Skotniki – Janasik

Grupa III
(sobota – 24 sierpnia)
15:00 – Magnat Sierpów – Bzura Ozorków – Walczak
15:00 – Victoria Rąbień – Kobra Leźnica Wielka – Lota
15:00 – Bzura Młogoszyn – Ostrovia Ostrowy – Malka
(niedziela – 25 sierpnia)
11:30 – Grom Powodów – Malina Piątek – Mijas
13:00 – Sazan Pęczniew – MKS Mianów – Szczygieł
17:00 – Victoria Grabów – LKS Świnice Warckie – Faliszewski

Klasa B
Grupa I
(sobota – 24 sierpnia)
17:00 – AMII II Łódź – Milan Club II Łódź – Żywica
17:00 – Saints Łódź – KP Byszewy – Rochalski
(niedziela – 25 sierpnia)
11:00 – ŁKS III Łódź – Sokół Lutomiersk – Wolski
11:00 – OSP Iskra Głowno – Start Szczawin – Jankowski
11:00 – Victoria II Łódź – Metalowiec Łódź – Arbart

Grupa II
(sobota – 24 sierpnia)
17:00 – Górnik Łęczyca – Iskra Góra Św. Małgorzaty – Leszczyński
(niedziela – 25 sierpnia)
11:00 – Zryw Śliwniki – LKS Dąbrówka – Rzetecki
11:00 – Santos Czerchów – Sokół Skromnica – Morawski
12:00 – Orzeł Wróblew – Victoria Grabów – Rochalski
13:00 – LKS Modlna – Kanarki Małachowice – Walasik

Dodaj komentarz

  Subskrybuj  
Powiadom o

rks-radomsko-keeza