Rafał Kujawa – Mateusz Broź 3:3

Remisem 3:3 (2:1) zakończyło się spotkanie trzeciej kolejki IV ligi łódzkiej pomiędzy beniaminkiem ŁKS II Łódź, a Pogonią Zduńska Wola. Dla gości był to pierwszy w tym sezonie punkt. Mecz był natomiast popisem znanych z ekstraklasy piłkarzy Rafała Kujawy z ŁKS II oraz Mateusza Brozia z Pogoni. Obaj strzelili po trzy gole.

Mecz rozegrano na sztucznym boisku przy ul. Minerskiej. Odważniej to spotkanie rozpoczęli miejscowi i w 36. oraz 40. minucie po celnych strzałach Rafała Kujawy wyszli na prowadzenie. Tuż przed końcem pierwszych 45 minut Mateusz Broź wykorzystał rzut karny i łodzianie prowadzili już tylko 2:1.

W 59 i 61 minucie Broź ponownie zmusił do kapitulacji bramkarza ŁKS II. Za to w 69. minucie czerwoną kartką (druga żółta) upomniany został Dawid Sarafiński z Pogoni. Gospodarze przycisnęli, ale goście skutecznie bronili korzystnego dla siebie wyniku. W doliczonym czasie gry Kujawa strzelił jednak gola i mecz zakończył się remisem 3:3. W Pogoni zadebiutował były widzewiak Princewill Okachi.

ŁKS II Łódź – Pogoń Zduńska Wola 3:3 (2:1)
Bramki: Rafał Kujawa 36, 40, 90+4 – Mateusz Broź 43-karny, 59, 61

ŁKS II: Arndt – Tazbir, Lasota (88′ Piotrowski), Dampc, Karlikowski – Sójka (65′ Pietrzak), Sajdak, Piela (78′ Białousko), Ratajczyk – Kujawa, Górecki (66′ Jaszczak)

Pogoń: Chruściel – Budka, Retkowski, Wolny, Szarpak – Sławiński (60′ Okachi), Pęciak (80′ Porada), Sarafiński ż, cz, Chmielewski (66′ Bartczak) – Broź (89′ Idzikowski), Konieczny (75′ Smolarek)