Nokaut Sokoła w ostatnich minutach

Do 90 minuty Sokół Aleksandrów wygrywał na własnym boisku mecz piątej kolejki grupy pierwszej III ligi ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki 2:1. Wydawało się, że podopieczni Dawida Kroczka zainkasują komplet punktów i wtedy nastąpiło coś niewytłumaczalnego. Goście strzelili dwa gole. To był nokaut Sokoła i pierwsza w tym sezonie porażka tej drużyny.

Mecz zaczął się dla gospodarzy całkiem nieźle, bo w 12. minucie Artur Gieraga pokonał bramkarza Świtu. Jeszcze w tej części gry goście doprowadzili do remisu. Za to w 61. minucie Jakub Zagórski wyprowadził gospodarzy na 2:1. Im bliżej końca spotkania tym ataki Świtu stawały się coraz groźniejsze. W 85. minucie goście mieli rzut karny, ale Bartosz Kaniecki obronił strzał Rafała Maciejewskiego. Pechowy egzekutor kilka minut później pokonał jednak bramkarza miejscowych. Wcześniej do bramki Sokoła trafił Kamil Waśniowski.

Sokół Aleksandrów – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:3 (1:1)
Artur Gieraga 12, Jakub Zagórski 61 – Rafał Maciejewski 26, 90+3, Kamil Waśniowski 90

Sokół: Kaniecki – Dziuba (46′ Galara), Bogołębski, Pecyna (75′ Bociek, Stolarczyk – Nowacki (46′ Sołtysiński), Szarpak, Maćczak, Zagórski (65′ Cupriak) – Gieraga, Woźniczak