AKTUALNOŚCI
Polonia Piotrków rozbiła kolejnego rywala

Trwa wspaniała seria beniaminka IV ligi łódzkiej, drużyny Polonii Piotrków. Zespół Roberta Grzesiuka wygrał trzeci mecz w sezonie 2019/2020 i może pochwalić się kompletem punktów. Poloniści bardzo pewnie pokonali Wartę Działoszyn aż 5:1 (2:0). Kolejne trafienie dopisał do swojego dorobku Patryk Olszewski, który ma na koncie już pięć bramek.

Piotrkowski zespół znakomicie wystartował (wygrane z Ceramiką Opoczno i Włókniarzem Zelów), ale Warta Działoszyn to doświadczona drużyna i wydawało się, że zawiesi poprzeczkę wysoko. Polonia była jednak niesamowicie skuteczna. Przez 70 minut oddała pięć strzałów na bramkę rywala, a cztery z nich wpadły do siatki. Zespół Mateusza Kurpeta był momentami bezradny, a jedyne na co stać było Wartę to honorowy gol Jakuba Kozicy. Tuż przed końcem spotkania wynik na 5:1 ustalił najlepszy na boisku Mateusz Jakubiak.

My jesteśmy beniaminkiem i na pewno nie popadamy w hurraoptymizm. Skupiamy się na każdym kolejnym meczu, a naszym celem jest utrzymanie w lidze. Cieszy dobra gra, dobra frekwencja na trybunach i dobra atmosfera. Oby tak dalej – powiedział po spotkaniu Robert Grzesiuk, trener piotrkowskiej drużyny.

Polonia Piotrków – Warta Działoszyn 5:1 (2:0)
Bramki: Mateusz Jakubiak 32, 90, Patryk Olszewski 42, Dawid Przybysz 59, Rio Suzuki 65 – Jakub Kozica 71

Polonia Piotrków: Szymon Malicki – Polit (64′ Bąbol), Nowaczyk, Wiśniewski, Kwaśniczko – Wrona (70′ Porochnicki), Jakubiak, Suzuki (82′ Kowalski), Przybysz, Mielczarek – Olszewski (80′ Nieśmiałek).

Warta: Pawełczyk – Pałyga, Królikowski, Kozica (87, Juchnik), Szaniec (87, Trzeciakiewicz) – Zawieja, Kukulski (67, Drągowski), Marchewka, Kudryś, Boras –  Cyrus (60, Nowakowski).

 

3
Dodaj komentarz

3 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
3 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Pol

Dopóki głosy NA PRZYSZLEGO PREZESA ŁZPN będą oddawać prezesi klubów wiejskich ,którzy boją się, że nie przyzna im ŁZPN,CZYLI OBECNIE PANUJĄCY PREZES ŁZPN ADAM KAZIMKERCZAK .NIGDY NKE BĘDĄ SĘDZIOWIE TRAKTIEANI JAK LUDZIE. SEDZIUJEMY JUZ OD LAT ZA PRZYSŁOWIOWA MISKE RYZU,NIE MAMY ZADNEGO WPLYWU NA GŁOSOWANIE NA PREZESA ŁZPN ,PONIEWAŻ JAKO SEDZIOWIE ŁZPN MAMY 3 GŁOSY, SMIECH NA SALI. CHLOPY Z REMIZY MAJA WIEKSZASC I PRAWO DO UTRZYMYWANIA PANA ADAMA KAZIMKERCZAKA i całej tej bandy złodziei ,którzy każdego dnia okradają Nas sędziów z godności jako Ludzi, nie wspominając o jałmużnie o której trzeba się prosić. Boze,zrób z tym porządek o to… Czytaj więcej »

Stefan

Byłem na meczu. Warta Działoszyn nie miała pomysłu na gre.
Dużo indywidualistów grajacych samych. Gdyby zawodnicy grali jak powinno się grać w 4 lidze to wynik moglby być inny.

Stach

Na koniec sezonu będę się ratować przed spadkiem po prostu grają na razie na świeżości dopóki nie dostanie w łeb