AKTUALNOŚCI
Polonia Piotrków rozbiła kolejnego rywala

Trwa wspaniała seria beniaminka IV ligi łódzkiej, drużyny Polonii Piotrków. Zespół Roberta Grzesiuka wygrał trzeci mecz w sezonie 2019/2020 i może pochwalić się kompletem punktów. Poloniści bardzo pewnie pokonali Wartę Działoszyn aż 5:1 (2:0). Kolejne trafienie dopisał do swojego dorobku Patryk Olszewski, który ma na koncie już pięć bramek.

plecaki-sportowe-keeza

Piotrkowski zespół znakomicie wystartował (wygrane z Ceramiką Opoczno i Włókniarzem Zelów), ale Warta Działoszyn to doświadczona drużyna i wydawało się, że zawiesi poprzeczkę wysoko. Polonia była jednak niesamowicie skuteczna. Przez 70 minut oddała pięć strzałów na bramkę rywala, a cztery z nich wpadły do siatki. Zespół Mateusza Kurpeta był momentami bezradny, a jedyne na co stać było Wartę to honorowy gol Jakuba Kozicy. Tuż przed końcem spotkania wynik na 5:1 ustalił najlepszy na boisku Mateusz Jakubiak.

My jesteśmy beniaminkiem i na pewno nie popadamy w hurraoptymizm. Skupiamy się na każdym kolejnym meczu, a naszym celem jest utrzymanie w lidze. Cieszy dobra gra, dobra frekwencja na trybunach i dobra atmosfera. Oby tak dalej – powiedział po spotkaniu Robert Grzesiuk, trener piotrkowskiej drużyny.

Polonia Piotrków – Warta Działoszyn 5:1 (2:0)
Bramki: Mateusz Jakubiak 32, 90, Patryk Olszewski 42, Dawid Przybysz 59, Rio Suzuki 65 – Jakub Kozica 71

Polonia Piotrków: Szymon Malicki – Polit (64′ Bąbol), Nowaczyk, Wiśniewski, Kwaśniczko – Wrona (70′ Porochnicki), Jakubiak, Suzuki (82′ Kowalski), Przybysz, Mielczarek – Olszewski (80′ Nieśmiałek).

Warta: Pawełczyk – Pałyga, Królikowski, Kozica (87, Juchnik), Szaniec (87, Trzeciakiewicz) – Zawieja, Kukulski (67, Drągowski), Marchewka, Kudryś, Boras –  Cyrus (60, Nowakowski).

 

2
Dodaj komentarz

2 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
2 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Stefan

Byłem na meczu. Warta Działoszyn nie miała pomysłu na gre.
Dużo indywidualistów grajacych samych. Gdyby zawodnicy grali jak powinno się grać w 4 lidze to wynik moglby być inny.

Stach

Na koniec sezonu będę się ratować przed spadkiem po prostu grają na razie na świeżości dopóki nie dostanie w łeb

rks-radomsko-keeza