Jedenaście bramek UKS SMS Łódź

To był prawdziwy koncert piłkarek UKS SMS Łódź. W 4. kolejce Ekstraligi kobiet podopieczne Marka Chojnackiego rozbiły przed własną publicznością KKP Bydgoszcz aż 11:0 (3:0). Strzelecki festiwal rozpoczęła i zakończyła Olha Zubczyk, która skutecznie wykorzystała rzuty karne. Trzy bramki zapisała zaś na swoje konto Anna Rędzia.

Przewaga łodzianek nie podległa dyskusji od pierwszej minuty. Wynik otworzyła Zubczyk w 10. minucie, a już chwilę później na 2:0 podwyższyła Caitlin Jarvie. Jeszcze przed przerwą trzeciego gola dla UKS SMS strzeliła Anna Rędzia. Po zmianie stron łodzianki zdobyły aż osiem bramek i wygrały aż 11:0. To rekordowe zwycięstwo w najwyższej klasie rozgrywkowej.

UKS SMS Łódź – KKP Bydgoszcz 11:0 (3:0)
Bramki: Olha Zubczyk 10, 90 – obie z karnych, Caitlin Jarvie 13, Anna Rędzia 44, 50, 88, Dominika Gąsieniec 51, Paulina Filipczak 58, 62, Gabriela Grzybowska 66, Katarzyna Konat 68

W piątej kolejce (7-8 września) łodzianki zagrają na wyjeździe z AZS Wrocław.