AKTUALNOŚCI
Łódź: Obsada sędziowska

W najbliższy weekend rozegrane zostaną mecze ligowe w okręgu łódzkim. Przypomnijmy, że rywalizują już klasa okręgowa, klasa A oraz klasy B. Tym razem na ciekawe spotkanie zanosi się w Pabianicach, gdzie podbudowane wygraną w Pucharze Polski z GLKS Dłutów miejscowe PTC spotka się z niepokonaną w lidze Stalą Głowno. Publikujemy obsadę sędziowską wszystkich tych meczów, choć może się ona zmienić.

plecaki-sportowe-keeza

Klasa okręgowa
(sobota – 31 sierpnia)
16:00 – Start Brzeziny – Widzew II Łódź – Faliszewski
16:00 – GLKS Dłutów – Zawisza Rzgów – Jaskulski
17:00 – PTC Pabianice  – Stal Głowno – Mrozek
17:00 – Orzeł Parzęczew – Termy Uniejów – Lewandowski
(niedziela – 1 września)
11:00 – KS II Kutno – LKS Sarnów – Przybysz
16:00 – Sokół II Aleksandrów – KKS Koluszki – Sadowski

Klasa A
Grupa I
(sobota – 31 sierpnia)
15:00 – Start Łódź – Sparta Łódź – Banaszkiewicz
16:00 – AMII Łódź – Włókniarz II Pabianice – Augustowski
16:00 – Jutrzenka Bychlew – KAS Konstantynów – Ciupa
17:00 – Orzeł Piątkowisko – Jagiellonia Tuszyn – Biś
17:00 – Włókniarz Konstantynów – Husaria Rzgów – Przybylak
17:00 – AKS SMS Łódź – Iskra Dobroń – Pietrzak
(niedziela – 1 września)
17:00 – Victoria Łódź – Orzeł Kazimierz – Gradecki

Grupa II
(sobota – 31 sierpnia)
15:00 – LKS Gałkówek – Włókniarz Zgierz – Majchrzak
15:00 – Kolejarz Łódź – Polonia Andrzejów – Szczygieł
(niedziela – 1 września)
11:00 – Czarni Smardzew – Struga Dobieszków – Strulak
12:00 – LKS Kalonka – Sport Perfect Łódź – Nowicki
16:30 – Milan Club Łódź – MKP-Boruta II Zgierz – Mijas
17:00 – Błękitni Dmosin – LZS Justynów – Banaszkiewicz
17:00 – Zamek Skotniki – LKS Różyca – Faliszewski

Grupa III
(sobota – 31 sierpnia)
16:00 – Kobra Leźnica Wielka – Victoria Grabów – Szadkowski
17:00 – MKS Mianów – Victoria Rąbień – Patora
17:00 – Bzura Ozorków – Ostrovia Ostrowy – Morawiec
18:00 – LKS Świnice Warckie – Grom Powodów – R. Walczak
(niedziela – 1 września)
11:00 – Kotan Ozorków – Sazan Pęczniew –Bednarski
16:00 – Magnat Sierpów – KS Żychlin – Różycki
16:00 – Malina Piątek – Bzura Młogoszyn – K. Walczak

Klasa B
Grupa I
(niedziela – 1 września)
11:00 – Start Szczawin – Victoria II Łódź – Kępa
11:00 – KP Byszewy – Iskra Głowno – Wolski
11:00 – ŁKS III Łódź – AMII II Łódź – Rosa
15:00 – Sokół Lutomiersk – Metalowiec Łódź – Becht
20:00 – Milan II Łódź – Saints Łódź – Woicki

Grupa II
(niedziela – 1 września)
11:00 – LKS Dąbrówka – Iskra Góra Św. Małgorzaty – Siech
11:00 – Kanarki Małachowice – Santos Czerchów – Morawski
11:00 – Zryw Śliwniki – Orzeł Wróblew – Łukasik
12:00 – Sokół Skromnica – Górnik Łęczyca – Rogala
13:00 – GKS Byszewy – LKS Modlna – A. Walczak

2
Dodaj komentarz

2 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
2 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Kibic

Prezes nie ma czasu musi dopingować drużynę synusia

David

Inne obsady są a sieradzka jak zwykle za murzynami albo w ogóle się nie pojawi

rks-radomsko-keeza