AKTUALNOŚCI
Sieradz: Obsada sędziowska

W okręgu sieradzkim zapowiada się bardzo ciekawy piłkarski weekend. Rozegrane zostaną spotkania w klasie okręgowej, klasie A i klasie B. Większość z nich, to już tradycja Sieradza i okolic, zaplanowano na niedzielę (1 września). Poniżej publikujemy obsadę sędziowską spotkań. W każdej chwili może ona ulec zmianie bez podania przyczyny.

plecaki-sportowe-keeza

Klasa okręgowa
(sobota – 31 sierpnia)
15:30 – GKS Chojne – LZS Brąszewice – Michał Waloch
16:00 – GLKS Strzelce Wielkie – Czarni Rząśnia – Patryk Kamyk
17:00 – Prosna Wieruszów – Tęcza Brodnia – Paweł Wawrzyniak
(niedziela – 1 września)
15:00 – Hetman Rusiec – LKS Masłowice – Łukasz Tomczyk
16:00 – MLKS Konopnica – Piast Błaszki – Kamil Szulc
16:00 – KS Karsznice – LKS Zapole – Tomasz Majkowski
16:00 – Słowian Dworszowice – MKS Zduńska Wola – Mateusz Janecka
16:00 – GKS Sędziejowice – TS Janiszewice – Tomasz Szała

Klasa A
Grupa I
(sobota – 31 sierpnia)
16:00 – Płomień Makowiska – KS Wieluń – Piotr Nita
17:00 – GKS Czastary – Zawisza Pajęczno – Robert Goclik
(niedziela – 1 września)
11:00 – LZS Krzyworzeka – LKS Wierzchlas – Błażej Pietrzak
15:00 – Jaga Lututów – Sparta Mokrsko – Paweł Szandała
16:00 – KS Osiek – KKS Kurów – Maciej Jasiński
16:00 – Warta Osjaków – Prosna Wyszanów – Robert Drużbicki
16:00 – GLKS Biała – Orzeł Galewice – Tomasz Bieniek
17:00 – LKS Kiełczygłów – Skrzynex Łaszew – Marcin Tądel

Grupa II
(sobota – 31 sierpnia)
16:30 – Olimpia Karsznice – LGKS Charłupia Mała – Przemysław Aleksandrowicz
17:00 – Victoria Szadek – Sokół Goszczanów – Andrzej Dankowski
(niedziela – 1 września)
15:00 – UKS Ustków – Inter Sieradz-Woźniki – Rafał Iwankiewicz
15:00 – LZS Rębieskie – RKS Rychłocice – Michał Waloch
16:00 – Złoczewia Złoczew – Pogoń II Zduńska Wola – Paweł Ubycha
16:00 – Warta II Sieradz – Rokita Rokitnica – Tomasz Woźniak
16:00 – Pisia Zygry – MULKS Łask – ŁZPN
17:00 – LKS Pyszków – LKS Kobierzycko – Przemysław Holewski

Klasa B
Grupa I
(niedziela – 1 września)
14:00 – Czarni II Rząśnia – GKS Siemkowice – Kacper Golański
15:00 – LZS Pątnów – KS Kraszkowice – Henryk Kowalewski
16:00 – Zryw Ożegów – KS Radoszewice – Sebastian Barczak
16:00 – Piast Ruda – LZS Trębaczew – Czesław Antończyk
16:00 – Park Starzewnice – Orion Olewin – Radosław Buda

Grupa II
(niedziela – 1 września)
11:00 – KS Czarnożyły – Start Świątkowice – Robert Goclik
11:00 – KS Ożarów – Centra Walichnowy – Czesław Antończyk
13:00 – LZS Wydrzyn – Start Łubnice – Zdzisław Witaszek
15:00 – Victoria Skomlin – LZS Staw – Paweł Wawrzyniak
17:00 – Feniks Komorniki – LZS Młynisko – Paweł Wawrzyniak

Grupa III
(niedziela – 1 września)
15:00 – LZS Wrońsko – UMKS Korab Łask – Adrian Gajewczyk

Dodaj komentarz

  Subskrybuj  
Powiadom o

rks-radomsko-keeza