Czwarta z rzędu wygrana Orkana

Fantastycznie rozpoczęli rundę jesienną w IV lidze łódzkiej piłkarze Orkana Buczek. Podopieczni trenera Tomasza Kmiecika wygrali wszystkie dotychczasowe cztery mecze i to w jakim stylu! Strzelili w tych spotkaniach aż 19 goli, a stracili zaledwie cztery. Nic dziwnego, że po meczach rozegranych w piątek i sobotę są liderami czwartoligowej tabeli.

W sobotę drużyna z Buczku gościła w Zduńskiej Woli, gdzie zmierzyła się z tamtejszą Pogonią mającą w składzie znanych z boisk ekstraklasy Princewilla Okachiego, Mateusza Brozia i Adriana Budkę. Ligowi weterani nie mieli jednak wiele do powiedzenia w konfrontacji z zespołem z Buczku. Pogoń przegrała to spotkanie aż 0:5. Pierwszy gol padł w 22 minucie po strzale Huberta Berłowskiego. Ten sam zawodnik zaliczył jeszcze drugie trafienie w 56. minucie. Był to gol na 3:0, a wcześniej z rzutu wolnego, tuż przed przerwą, bramkarza Pogoni pokonał Łukasz Matuszczyk. Po zmianie stron bramkę zdobył jeszcze rezerwowy Dominik Cukiernik, a wynik meczu ustalił Dawid Miedwiediew tuż przed końcowym gwizdkiem sędziego.

Pogoń Zduńska Wola – Orkan Buczek 0:5 (0:2)
Bramki: Hubert Berłowski 22, 56, Łukasz Matuszczyk 43, Dominik Cukiernik 66, Dawid Miedwiediew 90

Pogoń: Chruściel – Wolny (65′ Porada), Retkowski, Szarpak (70′ Pasik), Budka – Chmielewski (75′ Smolarek), Pęciak (75′ Sławiński), Okachi, Sarafiński (65′ Bartczak) – Broź (65′ Idzikowski),  Konieczny

Orkan: Krystian Wojtczyk – Matuszczyk, Dolot, Pałyska, Niciak – Potakowski (65′ Cukiernik), Zawodziński (55′ Chwałowski), Berłowski (80′ Miedwiediew), Orski, Kacper Wojtczyk (75′ Puchalski) – Lewandowski (84′ Majda)