AKTUALNOŚCI
Z Pogoni Zduńska Wola do Rakowa

Ośmiu zawodników Pogoni Zduńska Wola gra od tego sezonu w Rakowie Częstochowa. Z grupy ponad 130 zawodników z całej Polski wyselekcjonowano 12 piłkarzy. W niej znalazło się ośmiu graczy, wychowanków trenerów Mariusza Gałaja i Marka Lorenca. Czterech z nich gra w zespole rocznika 2004, a czterech w roczniku 2005. Wszyscy mają już za sobą pierwsze mecze.

Bramkarz Łukasz Bomba, Oliwier Siuda, Jakub Kaczmarek i Kamil Cnotalski zagrali w spotkaniu I ligi śląskiej B2 juniorów młodszych z Orłem Pawonków, wygrywając na wyjeździe 15:1.

Po czterech kolejkach I ligi śląskiej C1 liderem jest Raków, który ma w swoim składzie: Kajetana Radomskiego, Filipa Woźniaka, Adriana Filipiaka i Łukasza Józefczyka.

Przed chłopcami nowe wyzwania i cele sportowe. Mogą realizować swoje marzenia w klubie, który występuje w ekstraklasie. Jestem dumny i mam wielką satysfakcję, że mogłem pracować z taką grupą zawodników – powiedział Mariusz Gałaj, trener Pogoni Zduńska Wola.

3
Dodaj komentarz

3 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
3 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Kibic

Powodzenia chłopcy !
Bravo trenerze Mario !
Szkoda,że będziesz szkolił piłkarzy dla Sieradza,
a nie dla Zduni……
Dziękujemy i pozdrawiamy

Adam

Do łodzkich klubów nie mogli iść tylko na Śląsk

MAC

TRENER GAŁAJ ZAMIAST W NAGRODĘ POPROWADZIĆ SENIORÓW POGONI, DOSTAŁ KOPA W TYŁEK. TAKIEGO FACHOWCA, KTÓRY WYCHOWAŁ TYLU DOBRYCH ZAWODNIKÓW TRZEBA DOCENIĆ! SŁYSZAŁEM, ŻE BEDZIE SZKOLIĆ PIŁKARZY DLA SIERADZKIEJ WARTY. ZA DWA LATA TO WARTA BĘDZIE SIĘ MOGŁA POCHWALIĆ TAKIM SUKCESEM. TRZEBA TEŻ NADMIENIĆ, ŻE KLUB DOSTAŁ WYSOKI EKWIWALENT ZA ZAWODNIKÓW, MIEJMY NADZIEJĘ, ŻE W ODPOWIEDNI SPOSÓB PODZIĘKUJĄ TRENEROWI!!!