AKTUALNOŚCI
Zatrucia salmonellą w Concordii Elbląg

Concordia Elbląg, czwartkowy rywal Sokoła Aleksandrów, ma poważne problemy kadrowe. Czterech zawodników w ostatnich dniach zatruło się bakterią salmonelli. Dwóch z nich to bramkarze, którzy od 1 września przebywają w szpitalu. Dwaj pozostali kurację przechodzą w warunkach domowych. Ich występ w czwartkowym, wyjazdowym meczu przeciwko Sokołowi jest wykluczony.

W związku z tym Concordia zwróciła się do Sokoła z prośbą o przełożenie terminu spotkania. Sytuacja jest kuriozalna, bo wcześniej to Sokół zwrócił się o przełożenie meczu z nadchodzącego weekendu, kiedy planowana jest cała 7. kolejka, właśnie na czwartek 5 września. Wówczas Concordia przystała na tę zmianę, mimo iż wiązało się to z wzięciem przez piłkarzy z Elbląga 2 dni wolnego od pracy – czytamy na stronie Concordii.

Termin meczu może być zmieniony tylko w przypadku zgody drużyny przeciwnej. Sokół jednak nie zgodził się na powtórne przełożenie terminu czwartkowego meczu, co klub z Elbląga uważa za zagranie niesportowe. Działacze Concordii liczą, że Sokół jeszcze się zreflektuje i w najbliższych godzinach podejmie decyzję, która usatysfakcjonuje oba kluby.

3
Dodaj komentarz

3 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
3 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Pirus

Nie fair sami postępujecie wypisując te bzdury , widać firma Tomadex właściciel portalu próbuje się odegrać na Sokole za rezygnację z ich usług.

Tomasz

ale co Sokół takiego robi co nie jest fair play, po pierwsze ta zmiana terminu meczu nie jest jakieś widzimisię, tylko narzucone przez operatora obiektu, a po drugie to Elbląg poprosił o tak wczesną godzinę rozgrywania meczu a Sokół się zgodził.

Szara eminencja

Przede wszystkim powinno grać się fair play, a tak się denerwowali na Legionovie w tamtym sezonie, a sami takiej drobnostki nie chcę zrobić dla innych.