AKTUALNOŚCI
Pokrętne wytłumaczenie Sokoła Aleksandrów

Oficjalna strona Sokoła Aleksandrów opublikowała informację, która na początku nas mocno rozśmieszyła i nie mieliśmy nawet ochoty jej komentować. Później jednak stwierdziliśmy, że nie można steku bzdur zostawić bez reakcji. Działacze Sokoła zarzucają nam bowiem, że informację o zatruciu salmonellą piłkarzy Concordii Elbląg wymyśliliśmy po to, aby oczernić ich klub.

Otóż o całej sprawie dowiedzieliśmy się ze strony Concordii Elbląg, na której możemy przeczytać historię przełożenia spotkania 7. kolejki na czwartek. Możemy również zapoznać się z pismem prezesa Concordii, w którym prosi aleksandrowski klub o przełożenie meczu na inny termin ze względu na zatrucie salmonellą czterech piłkarzy, w tym dwóch bramkarzy. Czy to wymysł Łódzkiego Futbolu? I jaki ma to związek z otwarciem nowej Akademii Piłkarskiej?

Nasz portal nigdy nie służył, nie służył i nie będzie służył jako propaganda nieprawdziwych informacji. O zaległościach finansowych wobec piłkarzy i trenerów Sokoła, problemach z płatnościami za letni obóz sportowy juniorów jest głośno nie tylko w Aleksandrowie, ale całym regionie. O zatruciu salmonellą informuje strona internetowa Concordii oraz elbląskie media. Radzimy posypać głowy popiołem.

9
Dodaj komentarz

9 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
7 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Www

Ponownie wszystkie komentarze z jednego adresu ip.

Wszyscywieciektoto

Sławek weź się za grę, bo spadniecie do Serie A.

SZKOLKA PILKARSKA

A co ma do tego szkółka piłkarska? Strach przed konkurencja Panie prezesie? A kto broni robić prywatna szkole? Robi za swoje czy żyje z dotacji jak Panowie?Proszę sie nie kompromitować choć z przypadku prezesa to już za późno.

Adam

Ten człowiek kompromituje to co budowaliśmy od początku

Kacper

Paweł, nie kompromituj się. Lepiej napisz, dlaczego nie chcieliście przełożyć tego meczu z Concordią. Kto obejrzy go w czwartek o 13:00? Można było zagrać go w październiku. Fair play i Ty.. Hahahaha