AKTUALNOŚCI
Pokrętne wytłumaczenie Sokoła Aleksandrów

Oficjalna strona Sokoła Aleksandrów opublikowała informację, która na początku nas mocno rozśmieszyła i nie mieliśmy nawet ochoty jej komentować. Później jednak stwierdziliśmy, że nie można steku bzdur zostawić bez reakcji. Działacze Sokoła zarzucają nam bowiem, że informację o zatruciu salmonellą piłkarzy Concordii Elbląg wymyśliliśmy po to, aby oczernić ich klub.

Otóż o całej sprawie dowiedzieliśmy się ze strony Concordii Elbląg, na której możemy przeczytać historię przełożenia spotkania 7. kolejki na czwartek. Możemy również zapoznać się z pismem prezesa Concordii, w którym prosi aleksandrowski klub o przełożenie meczu na inny termin ze względu na zatrucie salmonellą czterech piłkarzy, w tym dwóch bramkarzy. Czy to wymysł Łódzkiego Futbolu? I jaki ma to związek z otwarciem nowej Akademii Piłkarskiej?

Nasz portal nigdy nie służył, nie służył i nie będzie służył jako propaganda nieprawdziwych informacji. O zaległościach finansowych wobec piłkarzy i trenerów Sokoła, problemach z płatnościami za letni obóz sportowy juniorów jest głośno nie tylko w Aleksandrowie, ale całym regionie. O zatruciu salmonellą informuje strona internetowa Concordii oraz elbląskie media. Radzimy posypać głowy popiołem.

9
Dodaj komentarz

9 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
7 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Dawid

Ten gość nie ma honoru za grosz i nie odda chłopakom tych pieniedzy

Wszyscywieciektoto

😀 Dziecinada 😀

Zorientowany

Do jakiej dymisji !!!! Niech najpierw popłaci co ma zaległe..Kapitan ostatni powinien zejść z tonącego okrętu.

Dawid

Kośla oddaj Pieniadze zawodnikom z tamtego Sezonu! I nie kompromituj sie i poddaj sie do dymisji !!