Łatwe zwycięstwo Sokoła z Concordią

W czwartkowe popołudnie rozegrano w Aleksandrowie Łódzkim mecz siódmej kolejki grupy pierwszej III ligi. Miejscowy Sokół pokonał Concordię Elbląg aż 4:1 (2:0). Goście mieli szansę na korzystniejszy wynik, ale w 37. minucie Tomasz Szawara zmarnował rzut karny. Jego strzał obronił bramkarz Sokoła Bartosz Kaniecki. Rywal przyjechał osłabiony brakiem kilku zawodników.

Aleksandrowianie objęli prowadzenie w 19. minucie po golu Bartłomieja Maćczaka. Chwilę później Konrad Maruszewski podwyższył na 2:0. Wydawało się, że Concordia może powalczyć, gdyż od 24. minuty grała z przewagą jednego gracza. Czerwoną kartką za naruszenie nietykalności sędziego ukarany został Mateusz Stolarczyk. Przed przerwą nie wykorzystała jednak rzutu karnego.

Po zmianie stron nadal przeważał Sokół i udokumentował to dwiema bramkami. Goście odpowiedzieli jednym golem, którego zdobyli w samej końcówce.

Sokół Aleksandrów – Concordia Elbląg 4:1 (2:0)
(Bartłomiej Maćczak 19, 79, Konrad Matuszewski 23, Mikołaj Bociek 77 – Radosław Lenart 87)

Sokół: Kaniecki – Bogołębski, Pecyna (62′ Galara), Matuszewski (46′ Dziuba), Stolarczyk – Szarpak, Maćczak (80′ Misiak), Zagórski, Woźniczak – Sołtysiński (64′ Bociek), Gieraga